مرور برچسب

حلوا

طرز تهیه حلوا بدون آرد ساده و بی دردسر با طعم عالی

حلوا بدون آرد، حلوایی با مواد اولیه ساده و در دسترس می باشد و در عین حال بعد از آماده شدن همه عاشق طعم آن می شوند. برای یادگیری طرز تهیه حلوا بدون آرد این پست مینویسم را تا انتها مطالعه کنید.

طرز تهیه حلوای نذری برای ۳۰ نفر تا ۵۰ نفر

حلوا یکی از محبوب ترین دسر های موجود است. برای تهیه حلوا برای تعداد نفرات زیاد تعدادی نکته لازم است و همچنین میزان مواد برای تهیه ی این حجم حلوا ها نیاز به کمی تامل دارد. به همین خاطر در این پست از مینویسم طرز تهیه حلوای نذری برای 20 نفر،…

طرز تهیه حلوای موز؛ با طعم بی نظیر

حلوای موز حلوایی مقوی با خواص فوق العاده است.این حلوا حلوایی خاص و اصالتا برای ایران است. همچنین حلوای موز مواد اولیه ای دارد که به راحتی در فروشگاه ها قابل تهیه است. در مینویسم و در این پست شما طرز تهیه حلوای موز را مشاهده می کنید.

طرز تهیه حلوا عربی؛ کشدار و خوشمزه

حلوای عربی از حلواهای خوشمزه و پرطرفدار است. این حلوا برای کشورهای عربی است. حلوا عربی به دلیل آرد و شیرخشکی که دارد بسیار مقوی و دارای ویتامین های زیادی است. در مینویسم و در این مطلب با طرز تهیه حلوا عربی آشنا خواهید شد.

طرز تهیه حلوا رولی (مجلسی و پرطرفدار)

حلوا رولی یکی از دسرهای خوشمزه و شیرین و از حلواهای پرطرفدار است. در حلوا رولی می توان از نان میکادو یا نان بستنی استفاده کرد. این حلوا روش طبخ و سرو ساده ای دارد. در این پست و در مینویسم با طرز تهیه حلوا رولی به صورت کامل آشنا می شوید.

طرز تهیه حلوا ساده با پیمانه + نکات طلایی

حلوا یکی از ملزومات و مهم ترین دسر سفره افطاری است. حلوا ساده با پیمانه از محبوب ترین حلوا ها می باشد که به دلیل استفاده از پیمانه هم مواد اولیه به میزان دقیقی تری به کار برده میشود و هم طعم و بافت عالی و بی نظیری خواهید داشت.