مرور برچسب

دانلود مداحی ترکی

دانلود نوحه آی یارالی سلطانیم علیرضا اسفندیاری ریمیکس + متن و معنی

آی یارالی سلطانیم ریمیکس بیس دار را در این نوشته دانلود کنید. متن مداحی ترکی آی یارالی سلطانیم علیرضا اسفندیاری همراه با ترجمه فارسی نیز آورده شده.

دانلود مداحی ترکی جان حسین جانان حسین عالم سنه قربان حسین محمود کریمی

تاسوعای حسینی، روز پای مردی و وفاداری پیروان امام حسین علیه السلام بر شما دوستدار خاندان عصمت علیهم السلام تسلیت باد. در این مطلب دانلود مداحی ترکی جان حسین جانان حسین عالم سنه قربان حسین محمود کریمی را با شما به اشتراک می گذاریم.

دانلود مداحی “به قول آذری زبونا، یل یاتار طوفان یاتار” روح الله بهمنی | شور

در این مطلب دانلود مداحی "میگن تموم پهلونا به قول آذری زبونا، یل یاتار طوفان یاتار، یاتماز حسینین پرچمی" را با صدای روح الله بهمنی که به سبک شور خوانده شده را با شما به اشتراک می گذاریم.

دانلود مداحی ترکی خسته جان بالام لای لای با صدای محمد باقر منصوری + متن

در این پست دانلود مداحی زنده یاد حاج محمد باقر منصنوری که به زبان ترکی خوانده اند را با شما به اشتراک می گذاریم. این مداحی در مدح حضرت رقیه خوانده شده. و سبک این نوحه به مداحی واحد معروف می باشد.

دانلود مداحی ترکی “زینب زینب زینب درد آشنا زینب” با صدای سلیم موذن زاده

در این پست می توانید مداحی ترکی آذری، زینب زینب زینب با صدای دلنشین زنده یاد سلیم موذن زاده دانلود نمایید. متن این نوحه ترکی را نیز می توانید در انتهای همین پست مشاهده نمایید.

دانلود مداحی ترکی حسین گلدی کربلایه قوناق با صدای صادق موسوی

از گوشنوازترین مداحی ها، مداحی های ترکی هستند که همه شخصی اهل هر فرهنگی را شیفته خود می کند. سالروز شهادت امام حسین علیه السلام را خدمت شما عزیزان تسلیت عرض می کنیم و در این مطلب دانلود مداحی ترکی حسین گلدی کربلایه قوناق با صدای صادق موسوی…

دانلود مداحی یل یاتار طوفان یاتار با صدای مجید بنی فاطمه با کیفیت اصلی

در نوحه و مداحی های ترکی همیشه یک سوگ خاصی نهفته است که دل هر فرد اهل هر قوم و قبیله ای رو به درد می آورد. در این مطلب دانلود مداحی ترکی یل یاتار طوفان یاتار با صدای مجید بنی فاطمه را دراختیار شما عزیزان قرار داده ایم.