مرور برچسب

دانلود مداحی شور

دانلود مداحی منو یکم ببین سینه زنیمو هم ببین سید رضا نریمانی + متن کامل

ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین و برادر فداکارش در این مطلب مداحی زیبایی را با صدای سید رضا نریمانی را تقدیم حضور شما عزیزان می نماییم.

دانلود مداحی جان سنه قربان حسین دردیم درمان حسین وحید شکری

آبروی حسین به كهكشان می ارزد ، یك موی حسین بر دو جهان می ارزد. سالروز واقعه دردناک عاشورا و تاسوعا را به همه سوگواران راستین تسلیت عرض می نماییم.

دانلود مداحی منو این زخمای کاری تو این اشکای جاری با نوای مجید بنی فاطمه

ضمن عرض تسلیت به مناسبت ماه محرم و تاسوعا و عاشورای حسینی در این پست همراه شما هستیم با دانلود مداحی منو این زخمای کاری تو این اشکای جاری با نوای مجید بنی فاطمه.

دانلود مداحی شور الهی که چراغ روضه هات روشن باشه بنی فاطمه

محرم آمد و دلها غمین شد غم و عشق وبلا با هم اجین شد، با عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری شهادت امام حسین علیه السلام، در این مطلب دانلود مداحی الهی که چراغ روضه هات روشن باشه بنی فاطمه که به سبک شور خوانده شده را تقدیم حضور شما می نماییم.

دانلود مداحی چشت روشن بزم حرامم بردن حسین شریفی به همراه متن

فرارسیدن ایام سوگواری امام حسین علیه السلام را خدمت یکایک شما عزیزان تسلیت عرض می نماییم در این پست همراه شما هستیم با دانلود مداحی چشت روشن بزم حرامم بردن حسین شریفی به همراه متن.

دانلود مداحی بی قرار دلم که حرم نداره بقیع با نوای حمید علیمی + متن

دوستان عزیز مینویسم، فرارسیدن ایام سوگواری شهادت امام حسین را به شما عزیزان تسلیت عرض می نماییم و مداحی های مناسب این ماه را با شما به اشتراک می گذاریم.