مرور برچسب

دعا برای حاجت

دعا برای فروش کالا؛ در خانه و مغازه یا از راه دور

اگر برای فروش کالایی خاص به مشکل برخورده اید و یا کالایی دارید که به فروش نمیرسد در این پست چندین دعا برای فروش کالا در خانه و مغازه یا از راه دور ارائه شده است که کالای خود را سریع و با قیمت خوب به فروش برسانید.

دعا برای نابودی یک نفر دشمن سرسخت آیا جایز است؟

همه ما در زندگی از وجود برخی افراد در اطراف خود احساس خطر می کنیم و آنها را دشمن خود می دانیم. گاهی به قدری از نیرنگ این افراد نگران هستیم که وجود آنها بزرگترین مانع پیشرفت خود در نزدگی می دانیم و خواستار نابودی آنها هستیم. در این مطلب با…

در شب قدر چه سوره ها و دعایی بخوانیم و چه کارهایی انجام دهیم

شب های قدر شب آمرزش و طلب مغفرت است به جا آوردن اعمال شب های قدر شما را به حاجاتتان نزدیک تر می کند. اما در شب قدر چه سوره ها و چه دعاهایی باید خوانده شود و چه کارهایی باید در شب قدر انجام دهیم؟

اعمال روز معراج در شب هفدهم ماه رمضان برای برآورده شدن حاجات

%%excerpt%% براساس روایات روز معراج در تقویم مصادف با هفدهم ماه رمضان می باشد و به غیر از خواندن دعای معراج، برای برآورده شدن حاجات در شب هفدهم ماه رمضان، اعمالی ذکر شده که در این مطلب با شما به اشتراک گذاشته ایم.

متن دعای معراج | دعای معراج همراه با معنی، فایل صورتی و pdf

دعای معراج دعای پرشأن و منزلتی است که توسط جبرئیل بر پیامبر وارد آمده و خواندن آن در شب معراج پیامبر (شب 17 ماه رمضان) بسیار توصیه شده و دارای آثار و خواص فراوانی است. متن دعای معراج با معنی و صوت و همچنین لینک دانلود pdf متن دعای معراج نیز…