مرور برچسب

دعا

متن دعا برای خواهر (زیباترین دعا در حق خواهر عزیزم)

دعای خیر در حق دیگران زود برآورده می شود، این دعا می تواند برای دوست، خواهر، برادر و یا اطرافیان ما باشد. در این مطلب مجمو.عه ای از متن دعا برای خواهرام، متن دعا برای سلامتی خواهرو دعاهای قشنگ برای خواهر را در اختیار شما قرار داده ایم.

متن دعای اباصالح التماس دعا هر کجا رفتی یاد ما هم باش + فایل صوتی

اگر متن تو را جان مادرت زهرا اباصالح التماس دعا را شنیده باشید،حتما ارتباط خوبی با این دعا یا شعر پیدا می کنید. در این مطلب می توانید متن کامل اباصالح التماس دعا هر کجا رفتی بهمراه مداحی آنرا مورد استفاده قرار دهید.

خواص دعای توسل برای ازدواج و حاجت و اموات + زمان خواندن آن

دعای توسل دعایی است که در آن 14 معصوم را واسطه حاجات خود کرده و از خدا می خواهیم خواسته هایمان را اجابت کند. آیا می دانید خواندن دعای توسل چه فوایدی دارد و خواص دعای توسل چیست؟ در ادامه به برخی از مهمترین خواص و فواید خواندن دعای توسل

دعای افزایش شیر مادر

در این نوشته دعای افزایش شیر مادر در مفاتیح شامل دعای قرانی برای افزایش شیر مادر و دعای سریع برای زیاد شدن شیر مادر مجرب در روایات و احادیث آورده شده است.

طلسم محبت و تسخیر قلب (از راه دور یا نزدیک)

شاید بخواهید کسی که دوستش را دارید تسخیر خود کنید تا محبت شما در دل او همیشکی شود و عشق افسانه ای با او داشته باشید. در این مطلب قویترین طلسم محبت و تسخیر قلب (از راه دور یا نزدیک) را در اختیار شما قرار داده ایم.

دعا برای فروش کالا؛ در خانه و مغازه یا از راه دور

اگر برای فروش کالایی خاص به مشکل برخورده اید و یا کالایی دارید که به فروش نمیرسد در این پست چندین دعا برای فروش کالا در خانه و مغازه یا از راه دور ارائه شده است که کالای خود را سریع و با قیمت خوب به فروش برسانید.