مرور برچسب

دمنوش گیاهی

طرز تهیه دمنوش دم گیلاس؛ ساده و پرخاصیت

اگر تا امروز بعد از خوردن میوه گیلاس دم آن را دور می انداختید، پیشنهاد می کنیم دست نگه دارید و این پست از آموزش آشپزی سایت مینویسم را مطالعه کنید تا طرز تهیه دمنوش دم گیلاس را که دمنوشی مفید و پرخاصیت است، یاد بگیرید.

خواص چای برگ تمشک (به خصوص برای رحم و زایمان راحت)

تمشک میوه‌ای بسیار محبوب در فصل تابستان است و برای تهیه مربا و اسموتی کاربرد فراوان دارد. وقتی تازه مصرف شوند فواید بی‌ شماری برای سلامتی دارند، اما چای برگ تمشک یا دمنوش برگ تمشک نیز مجموعه‌ای از خواص و فواید را برای سلامتی به همراه دارد.

طرز تهیه ۶ دمنوش برای کبد چرب با گیاهان دارویی

یکی از قدرتمندترین و قوی ترین اعضای بدن کبد است که مسئول ذخیره سازی مواد مغذی است و پاکسازی بدن را هم انجام می دهد. اگر به صورت ساده بخواهیم بیان کنیم کبد مواد مخرب را ذخیره و نگه داری می کند. به همین علت داروها و خوردن غذاهای نامناسب باعث

گل گاوزبان چه تاثیری بر فشار خون دارد؟

گل گاوزبان یک نوشیدنی مفید به خصوص برای تمدد اعصاب و کاهش استرس است. گل گاوزبان می تواند باعث افزایش فشار خون شود. افرادی که معمولا فشار خون بالایی دارند باید در مصرف گل گاو زبان احتیاط کنند و آن را همراه ابلیمو مصرف کنند.

طرز تهیه دمنوش لبو یک نوشیدنی گرم زمستانی خوشرنگ و خوشمزه

درست کردن و تهیه دمنوش های متفاوت بسیار مفید است.زیرا با مواد طبیعی گیاهی آماده می شوند و هیچ ماده شیمیایی در آنها بکار نرفته است. در این مطلب طرز تهیه دمنوش لبو را با شما به اشتراک گذاشته ایم.

طرز تهیه دمنوش عناب + نحوه تهیه دمنوش عناب و آویشن، دمنوش عناب و زرشک و…

دمنوش عناب یک نوشیدنی مفید برای سرماخوردگی است، از اینرو یکی از نوشیدنی های پرخاصیت برای فصل زمستان بشمار می رود. دمنوش عناب را می توان به شکل های مختلفی تهیه و مصرف نمود. در ادامه طرز تهیه دمنوش عناب را با شما به اشتراک گذاشته ایم.