مرور برچسب

دمنوش گیاهی

طرز تهیه دمنوش دم گیلاس؛ ساده و پرخاصیت

اگر تا امروز بعد از خوردن میوه گیلاس دم آن را دور می انداختید، پیشنهاد می کنیم دست نگه دارید و این پست از آموزش آشپزی سایت مینویسم را مطالعه کنید تا طرز تهیه دمنوش دم گیلاس را که دمنوشی مفید و پرخاصیت است، یاد بگیرید.

خواص چای برگ تمشک (به خصوص برای رحم و زایمان راحت)

تمشک میوه‌ای بسیار محبوب در فصل تابستان است و برای تهیه مربا و اسموتی کاربرد فراوان دارد. وقتی تازه مصرف شوند فواید بی‌ شماری برای سلامتی دارند، اما چای برگ تمشک یا دمنوش برگ تمشک نیز مجموعه‌ای از خواص و فواید را برای سلامتی به همراه دارد.

طرز تهیه ۶ دمنوش برای کبد چرب با گیاهان دارویی

یکی از قدرتمندترین و قوی ترین اعضای بدن کبد است که مسئول ذخیره سازی مواد مغذی است و پاکسازی بدن را هم انجام می دهد. اگر به صورت ساده بخواهیم بیان کنیم کبد مواد مخرب را ذخیره و نگه داری می کند. به همین علت داروها و خوردن غذاهای نامناسب باعث

گل گاوزبان چه تاثیری بر فشار خون دارد؟

گل گاوزبان یک نوشیدنی مفید به خصوص برای تمدد اعصاب و کاهش استرس است. گل گاوزبان می تواند باعث افزایش فشار خون شود. افرادی که معمولا فشار خون بالایی دارند باید در مصرف گل گاو زبان احتیاط کنند و آن را همراه ابلیمو مصرف کنند.

طرز تهیه دمنوش لبو یک نوشیدنی گرم زمستانی خوشرنگ و خوشمزه

درست کردن و تهیه دمنوش های متفاوت بسیار مفید است.زیرا با مواد طبیعی گیاهی آماده می شوند و هیچ ماده شیمیایی در آنها بکار نرفته است. در این مطلب طرز تهیه دمنوش لبو را با شما به اشتراک گذاشته ایم.