مرور برچسب

دکوراسیون داخلی

روانشناسی رنگ ها در دکوراسیون داخلی و تاثیر آن بر روحیه و احساس افراد

آشنایی با تاثیر رنگ ها در دکوراسیون خانه بر اساس علم روانشناسی بسیار جالب و مفید است. روانشناسی انواع رنگ ها در دکوراسیون داخلی خانه مغازه اتاق کودک و بزرگسال و رنگ های مکمل آن ها در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است.

۲۰ عکس مدل دکوراسیون اتاق خواب دخترانه ساده و شیک با توضیح

دخترها معمولا بین بازی کردن، انجام تکالیف مدرسه و معاشرت با دوستانشان ساعت‌ها در اتاق خود می‌مانند. در واقع، اتاق خواب یک دختر پناهگاه امن او است. فرقی نمی‌کند که دختر شما پنج یا پانزده ساله باشد، به احتمال زیاد ایده‌هایی برای دکوراسیون

راهنمای ست کردن رنگ موکت با فرش و دکوراسیون اتاق

برای انتخاب رنگ موکت چه نکاتی را باید نظر گرفت، آیا رنگ موکت باید با دیوار ها ست شود یا فرش یا لوازم اتاق؟ ما به شما خواهیم گفت در انتخاب رنگ موکت برای پذیرایی، رنگ موکت برای اتاق خواب و ... چه مواردی را در نظر بگیریم.

اسم مناسب برای مغازه دکوراسیون داخلی | اسم برای مغازه طراحی داخلی

اگر کار شما دکوراسیون داخلی می باشد، می توانید از اسم هایی که آورده ایم برای مغازه خود استفاده کنید. در این مقاله اسم مناسب برای مغازه دکوراسیون داخلی ، اسم های زیبا و خاص برای مغازه طراحی داخلی و دکوراسیون آورده شده است.

با فضاهای خالی خانه چه کنیم؟

با فضاهای خالی خانه چه کنیم؟ فضاهای خالی دنج و پرت در همه خانه ها وجود دارد. زیر پله ها، گوشه ها، در انتهای راهرو  که نمی دانند با آن چکار کنند. به نظر جاهایی هستند که رها شده اند یا آنها را با هر وسیله ی اضافی که در اطراف شما قرار دارد پر…