مرور برچسب

رضا نریمانی

دانلود مداحی اربعین به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه رضا نریمانی

به رسم هر سال به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی، دانلود مداحی اربعین به خونه برگردیم خونه آغوش حسینه رضا نریمانی را با شما به اشتراک می گذاریم.

دانلود مداحی زینبو به کی سپردی داری میری با صدای رضا نریمانی

دانلود این مداحی فوق العاده و پر احساس رو به شما دوستداران مداحی های سید رضا نریمانی پیشنهاد می کنیم. یکی از زیباترین مداحی های سید رضا نریمانی در سبک زمینه برای حضرت عباس که خوانده شده است.

دانلود مداحی “اگه باشی دلم دیگه نمی لرزه” سید رضا نریمانی

حال که به دلیل شیوع ویروس کرونا از شرکت در مراسم سوگواری اباعبدالله برای دومین سال محروم شدیم، در خانه هایمان به سوگ ایشان می نشینیم. در این مطلب شما را به دانلود مداحی "اگه باشی دلم دیگه نمی لرزه" سید رضا نریمانی دعوت می کنیم.

دانلود مداحی منو یکم ببین سینه زنیمو هم ببین سید رضا نریمانی + متن کامل

ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری اباعبدالله الحسین و برادر فداکارش در این مطلب مداحی زیبایی را با صدای سید رضا نریمانی را تقدیم حضور شما عزیزان می نماییم.

دانلود مداحی یه سر سلامتی به دل رهبرم بدید سید رضا نریمانی در سوگ سردار سلیمانی

با دانلود مداحی زیبا درباره شهادت سردار سلیمانی از سید رضا نریمانی را در این مطلب با شما هستیم. مداحی «یه سرسلامتی به دل رهبرم بدید» سید رضا نریمانی در سوگ  شهادت مظلومانه شهید حاج قاسم سلیمانی خوانده. یاد و خاطره این شهید بزرگوار گرامی…

دانلود مداحی حاج قاسم سلیمانی از سید رضا نریمانی

در این مطلب برای شما عاشقان انقلاب و سردار بزرگ اسلام مداحی حاج قاسم سلیمانی را که سید رضا نریمانی به زیبایی اجرا نموده اند را قرار داده ایم که امیدوارم از شنیدن این مداحی زیبا فیض ببرید. یاد و خاطره سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی گرامی باد…