مرور برچسب

زنان

مشاغل خانگی پردرآمد برای خانم ها در ایران؛ پرسود و ساده با حداقل سرمایه

لیست مشاغل خانگی ساده و پردرآمد برای زنان در ایران را اینجا بخوانید. بهترین شغل های خانگی پردرآمد برای خانم های خانه دار که می توانید با حداقل سرمایه آن ها را انجام دهید.

متن در مورد زیبایی زن؛ جملات زیبا و کوتاه از بزرگان جهان

زیبایی چیزی فراتر از ظاهر فیزیکی است؛ اما شما قبلا نیز این را می‌ دانستید. گاهی اوقات، ما فقط به یک یادآوری کوچک در مورد این که چه چیزی واقعا ما را زیبا می‌ کند نیاز داریم، به همین دلیل است که جملات الهام‌ بخش درباره زیبایی درون برای شما

۱۰۰ متن تبریک روز جهانی زن به انگلیسی با ترجمه فارسی

روز جهانی زن در تاریخ 8 مارچ جشن گرفته می‌شود. این روز در سراسر جهان به منظور تجلیل از دستاوردهای زنان در زمینه‌های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و فناوری جشن گرفته می‌شود. در این روز رهبران زن به زنان دیگر انگیزه می‌دهند و سخنرانی‌هایی

علت افزایش وزن قبل از پریود و راه های پیشگیری

همه خانم ها هنگام وزن کردن قبل از پریود متوجه افزایش وزن خود می شوند که با روزهای عادی متفاوت است، در این مطلب می خواهیم دلایل بالارفتن وزن قبل از پریود و روش های به حداقل رساندن افزایش وزن قبل از پریودی را با شما به اشتراک بگذاریم. همراه…

احتمال مرگ ناشی از سرطان سینه چقدر است؟

سرطان سینه به راحتی قابل تشخیص و درمان است. تشخیص زودهنگام، سن، ارث و عوامل موثر بر سبک زندگی بر میزان احتمال مرگ ناشی از سرطان سینه موثرند. با در نظر داشتن این نکته که حفظ روحیه در درمان بیماری ها معجزه می کند این متن را بخوانید.

فواید یوگا برای زنان که باعث شده یوگا یک ورزش محبوب باشد

یوگا یکی از ورزش های مفید برای زنان در همه سنین از پیر تا جوان می باشد. یوگا مزایای بسیاری برای همه دارد و باعث می شود در حفظ سلامت جسم و روح خود موفق تر باشیم. در این نوشته به برخی از فواید یوگا برای بانوان اشاره می شود.

چه خوراکی هایی استروژن دارند ؟

استروژن یکی از هورمون های زنانه است که نقش مهمی در بدن ایفا می کند. آیا می دانید چه خوراکی‌هایی سطح استروژن بالایی دارند؟ در این نوشته مواد غذایی که هورمون استروژن دارند را به شما معرفی می کنیم.

درمان عفونت با جوش شیرین (نحوه استفاده از جوش شیرین برای درمان عفونت)

جوش شیرین به دلیل خاصیت قلیایی که دارد برای مبارزه و از بین بردن عفونت مناسب است. در ادامه به بیان خواص جوش شیرین برای درمان عفونت و نحوه استفاده از جوش شیرین برای درمان عفونت خواهیم پرداخت.