مرور برچسب

زیبایی صورت

هسته سنجد را چگونه پودر کنیم + خواص پودر سنجد

سنجد میوه ای است که معمولا در سفره های هفت سین از آن استفاده می شود. اما مصرف خوراکی هم دارد و می توانید به صورت پودر شده از آن استفاده کنید که بسیار مفید و پر خاصیت است. اما هسته سنجد را چگونه پودر کنیم. در این مقاله به شما توضیح می دهیم.

چرا بعد از میکرونیدلینگ جوش می زنیم؟ مراقبت های لازم چیست؟

یکی از مشکلات رایجی که معمولا بعد از میکرونیدلینگ با آن روبرو می شوند ایجاد جوش های ریز روی پوست صورت بعد از میکرونیدلینگ می باشد. این مقاله را تا انتها بخوانید تا بدانید علت این جوش ها چیست و انجام چه اقداماتی قبل و بعد از میکرونیدلینگ در…

آیا کبد چرب باعث لک صورت می شود؟

لکه های پوستی معمولا متشی از تابش آفتاب و یا مواردی مانند ژنتیک است اما مشکلات کبدی تاثیرات زیادی بر روی ظاهر پوست دارند. ایا کبد چرب باعث لک در صورت میشود؟ باید بگوییم بله اما برای اینکه بدانید در چه مواقعی ادامه مطلب را بخوانید.

چه مواد غذایی باعث لک صورت می شود؟

لک و کک و مک صورت معمولا ارثی و یا ناشی از تابش آفتاب است اما تاثیر مواد غذایی که مصرف می کنیم بر کم و زیاد شدن لکه های پوستی را نباید نادیده بگیریم به خصوص اگر لک های صورت ناشی از مشکلات کبدی مانند کبد چرب باشند.

آیا خوردن قرص ویتامین ای (e) برای چاقی صورت موثر است؟

این ایده آل هر فردی است که صورتی پر داشته باشد بدون اینکه چاق شود. روش های مختلفی برای پر شدن صورت پیشنهاد می شود که یکی از ان ها مصرف قرص و کپسول ویتامین ای است. آیا ویتامین ای برای پر شدن صورت خوبه؟ با ما همراه باشید.

روش استفاده از آب نارگیل برای مراقبت از پوست صورت

آب نارگیل دارای فواید بیشماری برای پوست صورت است که باعث شده از آن برای زیبایی و سلامت پوست صورت استفاده شود. به روش های مختلفی می توان از آب نارگیل برای مراقبت از پوست استفاده کرد که در این نوشته به برخی از آن ها اشاره شده است.

چرا صابون برای پوست ضرر دارد؟ (مضرات صابون برای پوست)

حتما شنیده اید که برای شستشوی پوست صورت نباید از صابون استفاده کنید. اما آیا علت آن را می دانید؟ در ادامه به برخی از مضرات صابون برای پوست صورت اشاره می کنیم و خواهیم گفت که چرا صابون برای پوست ضرر دارد؟