مرور برچسب

سالاد

طرز تهیه چند سالاد با ژامبون مرغ و گوشت (سبک و خوشمز)

سالاد سزار، سالاد ماکارونی از جمله سالادهای پر طرفدار هستند که میتونیم با ژامبون تهیه کنیم. در این مطلب همراه ما باشید طرز تهیه چند سالاد با ژامبون مرغ و گوشت که بیار خوشمزه و سبک هستند ر ا به شما آموزش می دهیم.

طرز تهیه سالاد میوه تابستانی بسیار خوشمزه

اکنون که در حال ورود به روزهای تابستان هستیم، پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم. می خواهیم در این پست آموزش آشپزی سایت مینویسم طرز تهیه سالاد میوه تابستانی بسیار خوشمزه را به 5 روش به شما علاقه مندان آموزش دهیم.

طرز تهیه سالاد تن ماهی (با سیب زمینی، کرفس و ماکارونی)

سالاد تن ماهی سالادی پرطرفدار و مقوی است. سالاد تن ماهی دارای 3 نوع سالاد تن ماهی با سیب زمینی، سالاد تن ماهی با کرفس و سالاد تن ماهی با ماکارونی است که در مینویسم و در این پست با این 3 نوع سالاد و طرز تهیه آنها آشنا می شوید.

طرز تهیه سالاد قالبی سیب زمینی (به روش ساده)

سالاد قالبی سیب زمینی یک سالاد بینظیر است. این سالاد بسیار خوشمزه و خوش طعم بوده و طرز تهیه ساده و مواد اولیه ی در دسترسی دارد. در مینویسم و در این مطلب کامل ترین دستور تهیه سالاد قالبی سسیب زمینی را با شما به اشتراک گذاشته ایم.

طرز تهیه سالاد لوبیا چشم بلبلی

سالاد لوبیا چشم بلبلی یکی از سالاد های بینظیر و پرطرفدار است. این سالاد به دلیل سبزیجاتی که دارد بسیار مفید و مقوی است. سالاد لوبیا چشم بلبلی یکی از پیشنهادهای خوشمزه به افراد وگان نیز می باشد. شما در مینویسم و در این پست بهترین رسپی از…