مرور برچسب

سلامت بدن

مصلح مرغ چیست؟

طبع مرغ ماشینی سرد است، از این رو باید برای از بین بردن طبع سرد و هضم بهتر آن، با مصلح مرغ طبخ شود. در ادامه این مطلب خواهیم گفت که مصلح مرغ چیست؟

بهترین مصلح ماست چیست (ماست با چی بخوریم که سردی نکنیم)

گرچه خوردن ماست به تنهایی و یا در کنار غذا لذت بخش است، اما به دلیل طبع سردی که دارد بهتر است با مواد گرمی مصرف شود که به آن ها مصلح ماست گفته می شود. این مواد غذایی سردی ماست را می گیرند و آسیب های ناشی از سردی ماست را به حداقل می رسانند.

خواص شلغم در طب سنتی

شلغم از دسته ی سبزیجات می باشد که دارای خواص و فواید باورنکردنی برای سلامت بدن است، حتما شلغم را در برنامه غذایی خود بگنجانید. در این مقاله خواص شلغم در طب سنتی آورده شده است.

رژیم لاغری ۱۵ روزه مدیترانه ای چگونه است (نمونه برنامه)

یکی از رژیم های سالم و بی خطر به خصوص برای افرادی که دیابت دارند رژیم لاغری مدیترانه ای است. در این نوشته خواهیم گفت رژیم غذایی مدیترانه ای شامل چیست. اگر می خواهید با یک نمونه برنامه رژیم غذایی 15 روزه مدیترانه ای آشنا شوید این مطلب…

آیا استفاده از مام زیربغل ضرر دارد

نظریه هایی مبنی بر خطرناک بودن استفاده از مام زیر بغل وجود دارد و برخی معتقدند که مام های زیر بغل با در برداشتن مواد شیمیایی و نفوذ این مواد به زیر بغل، برای سلامتی یک خطر محسوب می شوند. برای درک بهتر این موضوع، تا انتهای مطلب همراه ما…