مرور برچسب

سلامت بدن

خواص و مضرات آب ماست | استفاده از آب ماست برای سلامت بدن

آب ماست، آبی می باشد که روی ماست مشاهده می کنید. برخی افراد آب ماست را دوست ندارند، اما آب ماست خواص بسیار فراوانی دارد. در کنار این خواص، شامل مضراتی نیز می باشد. در این مقاله خواص و مضرات آب ماست به شما معرفی می شود.

روش های درمان بیماری صرع (با دارو و بدون دارو)

زمانی که حمله صرع برای فردی اتفاق می افتد، فرد هوشیاری خود را از دست می دهد و به زمین می افتد و دچار تشنج شده و کف از دهان او خارج می شود، در این حالت فرد نمی تواند پریدن دست و پای خود را کنترل کند. اما درمان بیماری صرع چگونه است؟

بعد از خوردن شیر چه چیزهایی نخوریم ؟

تقریباً برای همه شناخته شده است که شیر بسیار مغذی است. حاوی انواع مواد مغذی مانند کلسیم، منیزیم، پروتئین و غیره است که همگی برای سلامتی ما مفید هستند. در نتیجه، مردم تمایل زیادی به نوشیدن شیر دارند. با این حال، تعداد کمی از آنها می دانند که…

هسته سنجد را چگونه پودر کنیم + خواص پودر سنجد

سنجد میوه ای است که معمولا در سفره های هفت سین از آن استفاده می شود. اما مصرف خوراکی هم دارد و می توانید به صورت پودر شده از آن استفاده کنید که بسیار مفید و پر خاصیت است. اما هسته سنجد را چگونه پودر کنیم. در این مقاله به شما توضیح می دهیم.

علائم نامتعادل بودن هورمون ها در زنان و مردان + علت و روش تشخیص و روش درمان

نامتعادل بودن هورمون ها وقتی رخ می‌دهد که یک هورمون خاص در بدن شما بیش از حد تولید شود و یا مقدار آن بیش از حد کم باشد. حتی تغییرات جزئی در سطح هورمون‌ها می‌تواند تاثیر بسزایی بر سلامت بدن داشته باشد. در این نوشته مهمترین علائم عدم تعادل…