مرور برچسب

سلامت پوست

تفاوت کرم آبرسان و مرطوب کننده؛ پوست ما به کدام نیاز دارد؟

فرق بین کرم آبرسان و مرطوب کننده چیست؟ تفاوت ترکیبات آبرسان و مرطوب کننده، ترتیب استفاده از آبرسان و مرطوب کننده و اینکه پوست ما به آبرسان نیاز دارد یا مرطوب کننده را در این نوشته بخوانید.

جوش در قسمت های مختلف صورت درباره سلامت شما چه می گوید؟

جوش در نقاط مختلف صورت (پیشانی، ابرو، دماغ، دور دهان، گونه، چانه و ..) نشانه چیست؟ جوش زدن در نواحی مختلف صورت ناشی از موارد متفاوتی است. در این نوشته علت جوش های روی نقاط مختلف صورت و روش درمان هر کدام توضیح داده شده است.

۱۶ خاصیت گلاب برای پوست + روش استفاده از گلاب برای زیبایی و جوانسازی پوست صورت

خواص گلاب برای پوست خشک و چرب به همراه روش استفاده از گلاب برای داشتن پوست زیبا، جوان، بدون لک و صاف را اینجا بخوانید. 16 مورد از فواید گلاب برای پوست و نحوه درست کردن انواع ماسک گلاب ذکر شده است.

کهیر چیست و علت آن + روش های رفع کهیر معمولی و مزمن

کهیر با لکه قرمز پوستی آغاز شده و سپس، به یک تاول برجسته با مرزهای مشخص تبدیل می شود. آن اغلب به دلیل پاسخ غیرطبیعی سیستم ایمنی ایجاد می شود. در حالی که کهیر اغلب به دلیل آلرژی به یک ماده غذایی یا دارو ایجاد می شود اما علت ایجاد کهیر می

ساخت ضد آفتاب خانگی؛ سریع و ساده تنها با ۳ ماده اولیه

در این نوشته طرز ساخت ضد آفتاب خانگی آموزش داده می شود تا بدانید چگونه ضد آفتاب خانگی بسازیم. شما به روغن نارگیل، اکسید روی و آلوئه ورا نیاز دارید. گرچه موثر است اما نباید انتظار اس پی اف بالایی از این ضد آفتاب طبیعی و دست ساز داشته باشید.