مرور برچسب

شربت

طرز تهیه شربت خاکشیر خوشمزه در خانه مثل بیرون

در روزهای تابستان، آماده کردن یک شربت خنک بهترین نوشیدنی برای پذیرایی از مهمان است. حال اگر این شربت مفید هم باشد خیلی بهتر است! به همین دلیل در این پست به نقل از مینویسم طرز تهیه شربت خاکشیر مجلسی را ارائه می دهیم.

طرز تهیه شربت انگور؛ نوشیدنی خنک برای مهمانی، خوشرنگ خوشمزه

شربت انگور به روش های متفاوتی تهیه می شود. حال ما می خواهیم ساده ترین طرز تهیه شربت انگور سیاه را که با طرز تهیه شربت انگور زرد، شربت انگور قرمز و شربت انگور سفید تفاوتی ندارد، به شما آموزش دهیم.

طرز تهیه شربت کهکشانی؛ نوشیدنی چند رنگ خنک و خوشمزه

در این مطلب برای شما عزیزان نوشیدنی جذابی به نام شربت کهکشانی را پیشنهاد می کنیم. این شربت به دلیل چند رنگ زیبایش به این نام شناخته می شود. برای یادگیری طرز تهیه شربت کهکشانی سه رنگ با ما باشید.

طرز تهیه شربت نعنا؛ غلیظ و خوشرنگ

یک پیشنهاد عالی برای خنک شدن در روز های گرم تابستان داریم؛ شربت نعنا! در این پست از مینوسم طرز تهیه شربت نعنا خانگی به دو روش شربت نعنا تازه و شربت نعنا خشک ارائه شده است تا این شربت جذاب را تهیه کرده و از خوردن آن لذت ببرید.

طرز تهیه شربت زردآلو؛ غلیظ و خوش طعم

شربت زردآلو از شربت های خوشمزه و پرطرفدار تابستانی می باشد. زردآلو دارای خواص زیادی می باشد و بنابراین شربت آن نیز پرخاصیت بوده و خوردن آن به افراد توصیه می شود. در ادامه طرز تهیه شربت زردآلو به چند روش را مشاهده می کنید.

طرز تهیه شربت ریواس خوشمزه + نکات طلایی

شربت ریواس که دارای طبع سرد می باشد، برای فصل بهار و تابستان بهترین گزینه است. شربت ریواس از شربت های مفید و پرطرفدار می باشد. در این پست از مینویسم شما با طرز تهیه شربت ریواس خانگی آشنا می شوید. برای مشاهده دستور تهیه شربت ریواس خوشمزه تا…