مرور برچسب

شعر کودکانه

شعر کودکانه درباره مهربانی | شعر در مورد مهربانی و محبت برای کودکان

مهربانی یعنی محبت کردن، مهرورزی و اهمیت دادن به دیگران مانند (مادر، پدر، خواهر، برادر، دوست و .....) و یا مهربانی و محبت خداوند نسبت به بندگانش! در این مقاله چند شعر کودکانه درباره مهربانی آورده ایم.

شعر کودکانه درباره حضرت فاطمه | شعر در مورد حضرت فاطمه برای کودکان

حضرت فاطمه از پاک ترین و معصوم ترین زنان می باشد که افراد زیادی ایشان را الگوی زندگی خود قرار داده اند. با فرا رسیدن ایام فاطمیه در این مقاله تعدادی شعر کودکانه درباره حضرت فاطمه (ع) گرد آوری شده است.

آموزش مشاغل به کودکان با شعر فارسی (شعر کودکانه درباره مشاغل)

آینده ی بچه ها برای والدین بسیار مهم است. از مهمترین دغدغه های پدر و مادر انتخاب شغل فرزند خود در آینده است. بدین منظور می توانید از سنین پایین کودکان خود را با انواع مشاغل آشنا کنید. به همین جهت اشعار گوناگون و کودکانه ای در وصف مشاغل و…

آموزش اعداد به کودکان با شعر فارسی (یکی از بهترین روش های آموزش اعداد به بچه ها)

آیا میخواهید کودکانتان اعداد را یاد بگیرند؟ قصد آموزش اعداد به کودکان را دارید؟ به دنبال نحوه آموزش اعداد به کودکان هستید؟ قصد آموزش اعداد به کودکان با شعر را دارید؟ پس بهتر است که این مطلب را تا آخر بخوانید.

آموزش ساعت به کودکان با شعر

آشنایی با ساعت و عقربه های آن یکی از مفاهیم مهمی است که کودکان با آن آشنا می شوند. شعر کودکانه برای آموزش ساعت می تواند در آموزش این مفهوم به کودکان کمک کند. در این پست آموزش ساعت به کودکان با شعر ارائه شده است.