مرور برچسب

غذاهای سبک

طرز تهیه دیپ لوبیا سفید (غذای متفاوت و ساده)

دیپ لوبیا سفید غذایی سبک است و معمولا به عنوان میان وعده تهیه می شود. اگر زمان پخته شدن لوبیا سفید را در نظر نگیریم، زمان تهیه دیپ لوبیا سفید تنها 10 دقیقه می باشد. در این پست از مینویسم طرز تهیه دیپ لوبیا سفید را ارئه داده ایم.

طرز تهیه چند سالاد با ژامبون مرغ و گوشت (سبک و خوشمز)

سالاد سزار، سالاد ماکارونی از جمله سالادهای پر طرفدار هستند که میتونیم با ژامبون تهیه کنیم. در این مطلب همراه ما باشید طرز تهیه چند سالاد با ژامبون مرغ و گوشت که بیار خوشمزه و سبک هستند ر ا به شما آموزش می دهیم.

طرز تهیه کوکو قارچ؛ ساده، فوری و پرطرفدار

قارچ دارای ارزش غذایی بسیار بالا می باشد از این رو استفاده آن در انواع سالاد ها و غذاها توصیه می شود. ما در این پست آموزش آشپزی از سایت مینویسم تصمیم گرفتیم چند روش تهیه کوکو قارچ، شامل کوکو قارچ با پنیر پیتزا، کوکو قارچ و مرغ، کوکو قارچ و…

طرز تهیه دلمه گوجه فرنگی؛ خوشمزه و مجلسی بدون فر

دلمه گوجه فرنگی غذایی خوشمزه و پرطرفدار است. این غذا در لیست غذاهای مهمانی ها و جشن ها دیده می شود. دلمه گوجه فرنگی به دلیل وجود سبزیجات و گوشت و همچنین لپه، غذایی مفید می باشد. در این مطلب طرز تهیه دلمه گوجه فرنگی مجلسی را با شما به اشتراک…

طرز تهیه غذای سبک برای شام (بدون گوشت، بدون روغن، سالم و فوری)

بیشتر افراد ترجیح می دهند برای شام غذایی سبک میل کنند که هم زود هضم باشد و طرز تهیه راحتی داشته باشد. در این مطلب چند غذای سبک و خوشمزه برای شام را به شما معرفی کرده ایم که می توانید در تهیه غذای سبک برای شام از آنها ایده بگیرید.