مرور برچسب

قاسم سلیمانی

شهید سپهبد سردار حاج قاسم سلیمانی

سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی یکی از برجسته ترین فرماندهان جنگی دنیا و فرمانده سپاه قدس ایران می باشد که در شکست تروریست های داعش در سوریه و عراق نقش کلیدی و مهمی داشت. رهبر انقلاب سالها پس از ابشان به عنوان شهید زنده یاد کرده بود.

ایشان در ۱۳ دی ۱۳۹۸ در یک عملیات تروریستی، و در هنگام خروج از فرودگاه بین‌المللی بغداد توسط نیروهای امریکایی ترور شد. یاد و خاطره این سردار بزرگ اسلام گرامی باد.

۱۵۰ عکس پروفایل سردار حاج قاسم سلیمانی برای تلگرام، واتساپ و استوری اینستا

با نزدیک شدن به ایام شهادت سردار سلیمانی ممکن است بخواهید برای زنده نگاهداشتن یاد ایشان عکس قاسم سلیمانی برای پروفایل خود انتخاب کنید و یا عکس های سردار سلیمانی را برای استوری اینستاگرام مورد استفاده قرار دهید. در این مطلب عکسهای قاسم…

متن پیام تسلیت شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی برای کپشن و استوری

بعد از واقعه تلخ شهادت سردار سلیمانی متن های زیبایی برای تسلیت شهادت ایشان ارائه شد. در این نوشته برخی از زیباترین متن کوتاه تسلیت شهادت سردار سلیمانی و شعر برای تسلیت شهادت سردار سلیمانی تقدیم شما می شود.

عکس پس زمینه گوشی شهید سردار قاسم سلیمانی

به مناسبت سالروز شهادت سردار دل ها سردار سلیمانی ممکن است بخواهید والپیپر سردار سلیمانی برای موبایل خود استفاده کنید. در این مجموعه چندین پس زمینه گوشی سردار سلیمانی زیبا ارائه شده که می توانید استفاده کنید.

دانلود والپیپر سردار حاج قاسم سلیمانی برای کامپیوتر PC با کیفیت بالا

سردار سلیمانی سردار دل ها بودند و محبوبیت بالایی در میان مردم داشته و دارند. با نزدیک شدن به ایام شهادت ایشان ممکن است به دنبال دانلود عکس سردار سلیمانی برای پس زمینه کامپیوتر باشید.

نامه ای به سردار حاج قاسم سلیمانی ( قهرمان وطن)

شهدا همواره زنده هستند و ما را نظاره می کنند. بعد از شهادت حاج قاسم سلیمانی صدها نفر به نوشتن نامه یا دلنوشته برای ایشان مشغول شدند که همگی حرفی از دل بود. با نامه ای زیبا به سردار حاج قاسم سلیمانی، همراه این مطلب باشید.

تاریخ اولین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی در سال ۹۹

قاسم سلیمانی در تاریخ بیستم اسفند ماه سال 1335 در کرمان به دنیا آمد وی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود. سردار سلیمانی در طول جنگ ایران و عراق و پس از آن تا سال ۱۳۷۶فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله کرمان بود. از سال 1376 تا زمان…