مرور برچسب

ماسک خانگی

۱۳ ماسک خانگی برای جوش های زیرپوستی

یکی از بهترین و موثرترین روش ها برای درمان مشکلات پوست مانند جوش های زیرپوستی استفاده از ماسک های خانگی است که با مواد طبیعی تهیه می شوند. در صورت استمرار در استفاده از این ماسک ها جوش های زیرپوستی به شکل قابل ملاحظه ای کاهش پیدا می کنند.

طرز تهیه ماسک پوست خربزه + خواص ماسک پوست خربزه

پوست خربزه دارای فواید بسیاری برای پوست می باشد. در طب سنتی از پوست خربزه برای درمان لک و آکنه استفاده می شود. در این نوشته طرز ماسک پوست خربزه آموزش داده می شود. همچنین خواص ماسک پوست خربزه برای سلامت پوست به همراه دیگر خواص خربزه ذکر می…

درمان خانگی تیرگی زانو (انواع روغن و ماسک خانگی برای رفع تیرگی زانو)

ممکن است برخی افراد در ناحیه زانوهای خود تیرگی هایی را مشاهده کنند، تیرگی های زانو به راحتی با روش های خانگی از بین می روند. در این مقاله درمان خانگی تیرگی زانو به شما توضیح داده می شود.

۱۳ ماسک خانگی برای بزرگ شدن لب ها با مواد طبیعی

برخی افراد برای زیباتر شدن به عمل های جراحی و تزریق انواع ژل روی می آورند، اما روش های مختلف طبیعی برای زیباتر شدن وجود دارد. در این مقاله انواع ماسک خانگی برای بزرگ شدن لب ها به شما معرفی می شود.

۱۸ تونر طبیعی برای بستن منافذ پوست صورت

منافذ باز صورت به دلایل گوناگونی بوجود می آیند و زیبایی پوست را کاهش می دهند امروزه تونرهای بسیاری در بازار لوازم آرایشی و مراقبتی پوست موجود است اما اگر بخواهیم یک تونر مخصوص بستن منافذ با مواد طبیعی داشته باشیم بهترین گزینه کدام است؟

۱۲ ماسک خانگی برای لک صورت | درمان لک صورت با ماسک های خانگی

امروزه روش های مختلفی برای عارضه های مختلف پوستی وجود دارد، اما استفاده از روش های خانگی علاوه بر کم هزینه بودن، عوارضی هم ندارد و تهیه انها برای همه ممکن است. در این مطلب با 12 ماسک خانگی برای درمان لک صورت آشنا خواهید شد.