مرور برچسب

متن ادبی

متن ادبی درباره ماه مهر؛ جدید، کوتاه و بلند

اگر می خواهید در استوری ها و پست های خود از متن ادبی درباره ماه مهر استفاده کنید و به دنبال گلچینی از این متون ادبی هستید، این پست مینویسم را تا انتها بخوانید تا انواع متن ادبی در مورد مهرماه را بخوانید.

متن سخنرانی مدیر مدرسه روز اول مهر برای دانش آموزان و اولیا

شما که مدیر مدرسه هستید دلتان می خواهد در روز اول مهر، بهترین و جذاب ترین سخنرانی را داشته باشید؟ پس تا انتهای این صفحه همراه مینویسم باشید تا چندین متن سخنرانی مدیر مدرسه روز اول مهر برای دانش آموزان و اولیا را بخوانید.

متن های زیبا و ادبی در مورد جشن شکوفه ها کلاس اول ۱۴۰۱

جشن شکوفه ها جشنی است مخصوص کلاس اولی ها که برای بار اول وارد مدرسه می شوند. جشن شکوفه ها معمولا یک روز زودتر از روز اول مهر یعنی 31 شهریور برگزار می شود تا کلاس اولی ها با محیط مدرسه، معلم ها و کلاس درس آشنا شوند. متن های زیبا و ادبی

متن تسلیت کوتاه و زیبا | پیام کوتاه برای تسلیت ساده و ادبی

اگر دوست، رفیق، همکار و یا اطرافیانتان عزیزی را از دست داده اند، می توانید با ارسال یک پیامک به او دلگرمی بدهید و او را به آرامش دعوت کنید. در این مقاله تعدادی متن تسلیت کوتاه و زیبا، ساده و ادبی آورده شده است.

متن و شعر در وصف برادر؛ اشعار زیبا و ادبی در مورد برادر خوب و مهربان

این مجموعه شامل متن وشعر زیبا درباره برادر شامل شعر کوتاه در مورد برادر، دلنوشته، متن در وصف برادر فوت شده، متن ادبی، اشعار معروف، شعر نو و شعر دوبیتی در وصف برادر می باشد.

متن در مورد سفر برای استوری و کپشن اینستاگرام (جذاب و خاص)

سفر هیجان انگیز است و مسافر با فراز و نشیب های گوناگونی روبرو می شود معمولا هر سفر با عکس های زیبایی که از طبیعت خانواده، دوستان و حتی جاده ثبت می کنیم ماندگارتر می شود. اگر به دنبال کپشن سفر برای اینستاگرام یا متن استوری درباره سفر هستید

متن ادبی در مورد مرداد ماه (کوتاه و زیبا مناسب کپشن و استوری)

حتما اگر بخواهید مرداد ماه را توصیف کنید از گرما و تابستان صحبت می کنید؛ اما ما در این پست چندین متن ادبی در مورد مرداد ماه ارائه کرده ایم که باعث می شود تصویر زیبایی های این ماه در خیالمان نقش ببندد.