مرور برچسب

محمود کریمی

دانلود مداحی پاشو برو عزیز برادرم کسی نره به سمت خیمه ها | حاج محمود کریمی

عاشورا، گلستانی است با سَروْهای سرخ شهادت و نخل‏های ارغوانی ایثار و خون و دانشگاهی است که هر سالک الی اللّه‏ باید آن را ببیند. سالروز شهادت اباعبدالله الحسین و حضرت عباس را به شما عاشقان حسین تسلیت می گوییم و در این مظلب دانلود مداحی پاشو…

دانلود مداحی حیدر حیدر ساقی کوثر حیدر با صدای حاج محمود کریمی

در این پست می توانید مداحی حیدر حیدر اول و آخر حیدر حیدر حیدر ساقی کوثر حیدر با صدای زیبا و دلنشین حاج محمود کریمی دانلود نمایید. شما عزیزان می توانید متن کامل این مداحی را در همین پست مشاهده نمایید.

دانلود مداحی ترکی جان حسین جانان حسین عالم سنه قربان حسین محمود کریمی

تاسوعای حسینی، روز پای مردی و وفاداری پیروان امام حسین علیه السلام بر شما دوستدار خاندان عصمت علیهم السلام تسلیت باد. در این مطلب دانلود مداحی ترکی جان حسین جانان حسین عالم سنه قربان حسین محمود کریمی را با شما به اشتراک می گذاریم.

دانلود مداحی “حسین من؛ مسافر جا مانده را با خود ببر” محمود کریمی

آبروي حسين به كهكشان مي ارزد، يك موي حسين بر دو جهان مي ارزد، گفتم كه بگو بهشت را قيمت چيست، گفتا كه حسين بيش از آن مي ارزد. عاشورا و تاسوعای حسینی را به عاشقان حسین و اهل بیتش تسلیت می گوییم و در این مطلب دانلود مداحی "حسین من؛ مسافر جا…

دانلود مداحی «بالا بلند بابا» بانوای حاج محمود کریمی با کیفیت ۳۲۰ با همراه متن

در این پست دانلود مداحی واحد بالا بلند بابا گیسو کمند بابا از حاج محمود کریمی را با شما عزیزان به اشترام می گذاریم. می توانید این مداحی زیبا را با کیفیت 320p دانلود نمایید. همچنین متن کامل این نوحه دلنشین را در همین پست مطالعه نمایید.