مرور برچسب

محمود کریمی

دانلود مداحی چشماش داره رو هم میاد خدا کنه بی خواب نشه | محمود کریمی

در این پست متن کامل و دانلود مداحی لالایی ، لالایی شب مهتابه با صدای حاج محمود کریمی را به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان، اباعبدالله الحسین با شما عزیزان به اشتراک می گذاریم.

دانلود مداحی پاشو برو عزیز برادرم کسی نره به سمت خیمه ها | حاج محمود کریمی

عاشورا، گلستانی است با سَروْهای سرخ شهادت و نخل‏های ارغوانی ایثار و خون و دانشگاهی است که هر سالک الی اللّه‏ باید آن را ببیند. سالروز شهادت اباعبدالله الحسین و حضرت عباس را به شما عاشقان حسین تسلیت می گوییم و در این مظلب دانلود مداحی پاشو…

دانلود مداحی حیدر حیدر ساقی کوثر حیدر با صدای حاج محمود کریمی

در این پست می توانید مداحی حیدر حیدر اول و آخر حیدر حیدر حیدر ساقی کوثر حیدر با صدای زیبا و دلنشین حاج محمود کریمی دانلود نمایید. شما عزیزان می توانید متن کامل این مداحی را در همین پست مشاهده نمایید.

دانلود مداحی ترکی جان حسین جانان حسین عالم سنه قربان حسین محمود کریمی

تاسوعای حسینی، روز پای مردی و وفاداری پیروان امام حسین علیه السلام بر شما دوستدار خاندان عصمت علیهم السلام تسلیت باد. در این مطلب دانلود مداحی ترکی جان حسین جانان حسین عالم سنه قربان حسین محمود کریمی را با شما به اشتراک می گذاریم.

دانلود مداحی “حسین من؛ مسافر جا مانده را با خود ببر” محمود کریمی

آبروي حسين به كهكشان مي ارزد، يك موي حسين بر دو جهان مي ارزد، گفتم كه بگو بهشت را قيمت چيست، گفتا كه حسين بيش از آن مي ارزد. عاشورا و تاسوعای حسینی را به عاشقان حسین و اهل بیتش تسلیت می گوییم و در این مطلب دانلود مداحی "حسین من؛ مسافر جا…