مرور برچسب

مدرسه

متن تبریک روز دانش آموز (از طرف معلم، به پسرم، به دخترم و …)

به مناسبت 13 آبان روز دانش آموز، در این مقاله گلچینی از متن زیبا برای تبریک روز دانش آموز از طرف معلم، به کلاس اولی ها، به دخترم، به پسرم، به دوستان، کوتاه، طولانی، طنز، به انگلیسی آورده شده است.

دانلود نسخه جدید شاد ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ (برای اندروید، آیفون و کامپیوتر)

برنامه شاد جدید 1401 که به تازگی منتشر شده را دانلود کنید تا از امکانات جدید آن بهره مند شوید. لینک دانلود آخرین نسخه برنامه شاد برای سال تحصیلی 1401-1402 در این نوشته آورده شده. برای دانلود و نصب برنامه شاد 4 جدید 1401 با ما همراه باشید.

انواع ساندویچ برای مدرسه بچه ها (سالم، ساده، فوری و کم هزینه)

برای اینکه بتوانید برای کودکان خود تغذیه سالم، فوری و مناسبی تهیه کنید تا در مدرسه نوش جان کنند، پیشنهاد ما به شما مطالعه این پست است تا با آموزش لقمه برای مدرسه و طرز تهیه انواع ساندویچ برای مدرسه بچه ها آشنا شوید.

انشا درباره روز اول مدرسه و خاطرات زیبای اول مهر

انشا درباره روز اول مدرسه یکی از پر احساس ترین انشاها در کلاس درس است، انشا در مورد اولین روز مدرسه با مقدمه و نتیجه، انشا در مورد اول مهر، انشا درمورد روز بازگشایی مدارس و اولین روزی که وارد مدرسه شدیم.

متن سخنرانی مدیر مدرسه روز اول مهر برای دانش آموزان و اولیا

شما که مدیر مدرسه هستید دلتان می خواهد در روز اول مهر، بهترین و جذاب ترین سخنرانی را داشته باشید؟ پس تا انتهای این صفحه همراه مینویسم باشید تا چندین متن سخنرانی مدیر مدرسه روز اول مهر برای دانش آموزان و اولیا را بخوانید.

دانلود آهنگ جشن شکوفه ها کلاس اول صوتی و شاد

برای دانلود آهنگ مناسب برای جشن شکوفه ها همراه مینویسم باشید. چندین لینک دانلود آهنگ روز جشن شکوفه ها آورده شده که به راحتی می توانید از آن ها در روز جشن شکوفه ها استفاده کنید. دانلود آهنگ جشن شکوفه های کلاس اول دانلود آهنگ باغ کلاس

متن های زیبا و ادبی در مورد جشن شکوفه ها کلاس اول ۱۴۰۱

جشن شکوفه ها جشنی است مخصوص کلاس اولی ها که برای بار اول وارد مدرسه می شوند. جشن شکوفه ها معمولا یک روز زودتر از روز اول مهر یعنی 31 شهریور برگزار می شود تا کلاس اولی ها با محیط مدرسه، معلم ها و کلاس درس آشنا شوند. متن های زیبا و ادبی