مرور برچسب

مواد غذایی

روش صحیح نگهداری مواد غذایی در فریزر + مدت زمان نگهداری

نحوه نگهداری مواد غذایی در فریزر به شکل صحیح و سالم برای فریز کردن مواد غذایی پخته و خام و همچنین جدول مدت زمان نگهداری مواد غذایی در فریزر را اینجا بخوانید. همچنین خواهیم گفت کدام مواد غذایی را نمی توان فریز کرد.

غذاهایی که راحت هضم می شوند

ممکن است شما به دلیل اختلالات گوارشی که دارید به دنبال روش هایی باشید که باعث هضم راحت غذا می شوند اما بهترین راه این است که غذاهایی بخورید که هضم آسانی دارند. در این پست لیستی از غذاهایی که راحت هضم می شوند آورده شده است.

طرز تهیه پفیلا گوجه ای در خانه بدون فر با پودر گوجه خانگی

پفیلا یکی از تنقلات مفید و پرطرفدار است که براحتی می توان در خانه تهیه کرد و با توجه به نوع ضائقه می توان آنها طعم دار نمود. پفیلا گوجه ای یکی از خوشمزه ترین انواع پفیلا می باشد و در این مطلب طرز تهیه پفیلا گوجه ای در خانه بدون فر با پودر…

مواد غذایی با فیبر محلول بالا که شما را برای مدت طولانی سیر نگه می دارند

فیبر محلول از جمله مواد مفید و ضروری برای بدن است که نقش مهمی در سلامتی دارد. اما ممکن است مواد غذایی حاوی فیبر محلول را نشناسید. برای آشنایی با مواد غذایی با فیبر محلول بالا، این مطلب را دنبال کنید.

سرکه بالزامیک چیست (ترکیبات، کاربرد و نحوه مصرف آن در غذاها)

سرکه بالزامیک از جمله چاشنی های خوشمزه برای غذاهای کبابی و سالاد است که طرفداران زیادی دارد. برای آشنایی بیشتر با سرکه بالزامیک و ترکیبات آن این مطلب را دنبال کنید تا بدانید سرکه بالزامیک از چی درست شده و چه موارد مصرفی دارد.