مرور برچسب

مواد غذایی

فواید و مضرات شیرین کننده های مصنوعی؛ آیا برای سلامتی خطرناک هستند؟

در این نوشته درباره فواید و عوارض مصرف انواع شیرین کننده های مصنوعی مانند ساخارین و استویا برای همه به خصوص دیابتی ها و زنان باردار صحبت می کنیم و خواهیم گفت چه اثری بر روی سلامت بدن دارند.

غذاهایی که راحت هضم می شوند

ممکن است شما به دلیل اختلالات گوارشی که دارید به دنبال روش هایی باشید که باعث هضم راحت غذا می شوند اما بهترین راه این است که غذاهایی بخورید که هضم آسانی دارند. در این پست لیستی از غذاهایی که راحت هضم می شوند آورده شده است.

طرز تهیه پفیلا گوجه ای در خانه بدون فر با پودر گوجه خانگی

پفیلا یکی از تنقلات مفید و پرطرفدار است که براحتی می توان در خانه تهیه کرد و با توجه به نوع ضائقه می توان آنها طعم دار نمود. پفیلا گوجه ای یکی از خوشمزه ترین انواع پفیلا می باشد و در این مطلب طرز تهیه پفیلا گوجه ای در خانه بدون فر با پودر…

مواد غذایی با فیبر محلول بالا که شما را برای مدت طولانی سیر نگه می دارند

فیبر محلول از جمله مواد مفید و ضروری برای بدن است که نقش مهمی در سلامتی دارد. اما ممکن است مواد غذایی حاوی فیبر محلول را نشناسید. برای آشنایی با مواد غذایی با فیبر محلول بالا، این مطلب را دنبال کنید.

سرکه بالزامیک چیست (ترکیبات، کاربرد و نحوه مصرف آن در غذاها)

سرکه بالزامیک از جمله چاشنی های خوشمزه برای غذاهای کبابی و سالاد است که طرفداران زیادی دارد. برای آشنایی بیشتر با سرکه بالزامیک و ترکیبات آن این مطلب را دنبال کنید تا بدانید سرکه بالزامیک از چی درست شده و چه موارد مصرفی دارد.