مرور برچسب

موضوع انشا

انشا درباره حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و خصوصیات ایشان

در صحبت از حضرت فاطمه (س) و فضائل ایشان، سخن بسیار است. در این نوشته سعی نموده ایم انشا درباره حضرت فاطمه زهرا با ذکر فضیلت های ایشان را بصورت چکیده ای جمع آوری نماییم تا مورد استفاده قرار دهید.

۱۸ انشا درباره شب یلدا برای دانش آموزان همه پایه ها (جدید سال ۱۴۰۱)

نوشتن انشا در مورد شب یلدا یا شب چله توسط دانش آموزان باعث می شود آن ها با رسم و رسوم و آداب شب یلدا بیشتر آشنا شوند و خاطرات شب یلدا را مرور کنند. 18 انشای ساده، زیبا، ادبی، طنز درباره شب یلدا تقدیم شما.

انشا در مورد ویژگی های دوست خوب؛ برای دانش آموزان همه پایه ها

انشا درباره دوست خوب با مقدمه و نتیجه، انشا درباره ویژگی های دوست خوب از نظر قرآن، انشا کوتاه با موضوع ویژگی های یک دوست خوب چیست؟ انشا درباره دوست خوب کیست و چه ویژگی هایی دارد پایه ششم و هفتم و هشتم در اینجا با شما به اشتراک گذاشته ایم،…

انشا درباره حضرت محمد پیامبر اکرم برای دانش آموزان پایه سوم تا دوازدهم

انشا درباره حضرت محمد (ص)، دوران کودکی، خصوصیات اخلاقی، ازدواج با حضرت خدیجه، من حضرت محمد را دوست دارم، انشا کودکانه و انشا درباره ولادت حضرت محمد برای دانش آموزان پایه سوم تا یازدهم به شما ارائه می شود

انشا درباره صدای آبشار؛ زیبا و کوتاه برای دانش آموزان

انشا درباره صدای آبشار به صورت توصیفی، انشا در مورد آبشار کلاس پنجم، انشا صدای آب در کوهستان را با توصیف زیبا برای دانش آموزان آماده کرده ایم تا با نحوه نگارش و مهارت نوشتاری بیشتر آشنا شوند، تا انتهای مطلب همراه ما باشید.