مرور برچسب

نان

طرز تهیه شیرینی کاکولی بختیاری؛ نان شیرین خانگی، خوشمزه و مقوی

سلام به خانم های کدبانوی سایت مینویسم؛ اگر دلتان می خواهد شیرینی های سنتی استان های ایران را در منزل تهیه کنید، این آیتم آموزشی را تا انتها مطالعه کنید تا طرز تهیه شیرینی کاکولی بختیاری که به نام نان کاکولی نیز شناخته می شود، یاد بگیرید.

طرز تهیه نان همبرگر لطیف با پف زیاد به روش ساده در منزل

نان همبرگر که نانی فرانسوی و محبوب است دارای بافتی نرم می باشد. جالب است بدانید یکی از راحت ترین نان هایی که می توان در منزل تهیه کرد، نان همبرگر است. در این پست طرز تهیه نان همبرگر را ارائه می دهیم.

طرز تهیه نان ریحان پستو و سس مخصوص آن با طعم بی نظیر

نان ریحان، نانی خاص و بر پایه سس پستو و ریحان تازه است. اگر به تهیه نان در منزل علاقه دارید با ما باشید زیرا در این پست آموزشی به نقل از مینویسم طرز تهیه سس پستو را به همراه طرز تهیه نان پستو ریحان به شما اموزش می دهیم.

طرز تهیه کماج تابه ای؛ ساده و خوشمزه با بافت نرم و سبک

کماج تابه ای؛ نوعی شیرینی محلی مازندران است. اگر دلتان عصرانه ای خوشمزه و فوری می خواهد با ما همراه باشید تا طرز تهیه کماج تابه ای شمالی را در این پست از آموزش آشپزی سایت مینویسم یاد بگیرید.

طرز تهیه نان باگت به چند روش + فیلم

نان باگت از نان هایی است که اگر در منزل تهیه شود خوشمزه تراست. این نان از نان های پرکاربرد است. در این پست طرز تهیه نان باگت با فر، نان باگت بدون فر، نان باگت با آرد گندم، نان باگت بدون شیر، نان باگت با آرد سبوس دار، نان باگت با خمیر ترش،…

طرز تهیه خمیر هزارلا؛ برای شیرینی و غذا

خمیر هزارلا خمیری فرانسوی بوده که امروزه در همه جای دنیا از آن برای پخت چندین مدل شیرینی و نان مغزدار و همچنین چند ساندویچ استفاده می شود. خمیر هزارلا برای شیرینی زبان، خمیر هزارلا برای شیرینی ناپلئونی و غیره استفاده می شود و نکاتی دارد که…