مرور برچسب

نفخ

لیست غذاهای بدون نفخ برای مادر شیرده (۲۰ غذای ضد نفخ در شیردهی)

لیست غذاهای بدون نفخ برای مادر شیرده لیستی که لازم است هر مادر شیرده ای مطالعه کند تا نوزادش به نفخ و دل درد مبتلا نشود. پس برای آشنایی با این غذاهای بدون نفخ برای دوران شیردهی با ما همراه شوید.

قرص دایمتیکون برای چیست ؟

قرص دایمتیکون در انواع مختلفی ارائه شده مانند قرص دایمتیکون فعال شده، دایمتیکون ۱۸۰، قرص دایمتیکون 40. در این نوشته قصد داریم قرص دایمتیکون را معرفی کرده و بگوییم موارد مصرف قرص دایمتیکون چیست.

چگونگی مصرف زیره برای درمان نفخ | خواص زیره سیاه و سبز

زیره دانه ای خوش عطر می باشد که هم در آشپزی و هم در علم پزشکی کاربرد دارد. دو نوع زیره وجود دارد: زیره سبز و زیره سیاه، که خواص درمانی فراوانی دارند. در این مقاله چگونگی مصرف زیره برای درمان نفخ آورده شده است.

درمان نفخ بعد از خوردن غذا با راهکارهای ساده + علت نفخ معده

گاهی بعد از خوردن غذا احساس سنگینی در معده می کنیم که اصطلاحا به آن نفخ معده و شکم می گویند. در این مقاله درباره علت نفخ شکم بعد از غذا خوردن و همچنین درمان نفخ معده بعد از خوردن غذا می پردازیم.

باد معده و نفخ – درمان باد معده با آموزش روش های خانگی

باد معده یا نفخ معده یکی از عارضه هایی است که بسیاری از مردم از آن رنج می برند . اگر به دنبال راهکاری برای درمان باد معده هستید . ادامه این مقاله را مطالعه کنید . راهکار های درمان خانگی زیادی برای رفع یا بهبود مشکل باد و نفخ معده وجود دارد…