مرور برچسب

نوحه محرم

دانلود نوحه آی یارالی سلطانیم علیرضا اسفندیاری ریمیکس + متن و معنی

آی یارالی سلطانیم ریمیکس بیس دار را در این نوشته دانلود کنید. متن مداحی ترکی آی یارالی سلطانیم علیرضا اسفندیاری همراه با ترجمه فارسی نیز آورده شده.

دانلود مداحی تو همونی که میخوامی دلیل گریه هامی با صدای محمد حسین پویانفر

در این پست مداحی تو همونی که می خوامی دلیل گریه هامی را از محمد حسین پویانفر ، مداح خوش صدا و جوان با شما به اشتراک می گذاری. محمد حسین پویانفر متولد 1363 دارای مدرک کارشناسی در رشته روانشناسی است وی پدرش را زمانیکه 9 سال داشت از دست داد و…

دانلود مداحی خوابم شده شش گوشه اربابم بانوای دلنشین جواد مقدم

تقدیر در شمشیر پیمان های عاشورا ست، هنگامه ای از خون، بیابان های عاشورا ست. شهادت ابا عبدالله الحسین، را به عاشقان حسینی تسلیت عرض می نماییم و در این مطلب دانلود مداحی خوابم شده شش گوشه اربابم را با شما به اشتراک می گذاریم.

دانلود مداحی “اگه باشی دلم دیگه نمی لرزه” حمید علیمی با کیفیت ۳۲۰p

یک دانه زِ تسبیح نماز سحرت را یک بار به نام منِ محتاج بینداز شاید همان دانه ی تسبیح دعایت، یکباره بیفتد به دریای اجابت. دوستان سالروز شهادت امام حسین را تسلیت عرض می نماییم و در به مناسبت این ایام در این مطلب دانلود مداحی "اگه باشی دلم دیگه…

دانلود مداحی “اگه باشی دلم دیگه نمی لرزه” سید رضا نریمانی

حال که به دلیل شیوع ویروس کرونا از شرکت در مراسم سوگواری اباعبدالله برای دومین سال محروم شدیم، در خانه هایمان به سوگ ایشان می نشینیم. در این مطلب شما را به دانلود مداحی "اگه باشی دلم دیگه نمی لرزه" سید رضا نریمانی دعوت می کنیم.