مرور برچسب

نوزاد

نوزاد در سه ماهگی چه کارهایی می کند؟ (نقاط عطف و توانایی ها)

توانایی های نوزاد سه ماهه، وزن نرمال، میزان خواب، مقدار شیری که باید بخورد، کارهایی که می تواند انجام دهد، مراحل رشد، نقاط عطف و رفتارهایی که نوزاد در 3 ماهگی دارد را در این مقاله بخوانید.

دانلود صدای سشوار برای نوزاد؛ برای خواب بچه و روش استفاده

بسیاری از نوزادان با شنیدن صداهایی که محیط درون شکم مادر را برای آن ها تداعی می کند احساس آرامش می کنند، به همین دلیل مادران از این ترفند استفاده می کنند و با بازگذاشتن آب یا روشن کردن سشوار و جاروبرقی سعی می کنند نوزاد خود را که بی دلیل…

گرمازدگی نوزادان (نشانه ها، درمان خانگی و پیشگیری)

نوزادان به شدت مستعد گرمازدگی هستند. به عنوان مثال،‌ افزایش ناگهانی دما ممکن است منجر به گرمازدگی نوزادان شود. به همین ترتیب، یک روز گرم تابستانی می‌ تواند به اندازه یک روز سرد زمستانی برای آن‌ ها سخت باشد. اگرچه نادر است، ‌اما گرمازدگی

دعای افزایش شیر مادر

در این نوشته دعای افزایش شیر مادر در مفاتیح شامل دعای قرانی برای افزایش شیر مادر و دعای سریع برای زیاد شدن شیر مادر مجرب در روایات و احادیث آورده شده است.

دعای از شیر گرفتن کودک (انار و مفاتیح، بهشتی و …)

اگر قصد دارید کودک شیرخوار خود را از شیر بگیرید حتما با مشکلاتی مواجه شده اید، برای کاهش این مشکلات توصیه ها، آیات قرآنی و دعاهایی وجود دارند که به شما کمک می کنند. در ادامه به بیان دعای از شیر گرفتن کودک در منابع دینی می پردازیم.