مرور برچسب

نوشیدنی خنک

طرز تهیه اسموتی موز؛ نوشیدنی سریع و خوشمزه با طعم های مختلف

سلام به شما همراهان عزیز، خبر خوشی برایتان داریم! شما نیز می توانید همانند یک باریستا، در خانه چند نوع اسموتی موز خوشمزه و کافی شاپی تهیه کنید. کافیست این پست را تا انتها مطالعه کنید تا با طرز تهیه اسموتی موز در طعم های مختلف آشنا شوید.

طرز تهیه شربت خاکشیر خوشمزه در خانه مثل بیرون

در روزهای تابستان، آماده کردن یک شربت خنک بهترین نوشیدنی برای پذیرایی از مهمان است. حال اگر این شربت مفید هم باشد خیلی بهتر است! به همین دلیل در این پست به نقل از مینویسم طرز تهیه شربت خاکشیر مجلسی را ارائه می دهیم.

طرز تهیه شربت کهکشانی؛ نوشیدنی چند رنگ خنک و خوشمزه

در این مطلب برای شما عزیزان نوشیدنی جذابی به نام شربت کهکشانی را پیشنهاد می کنیم. این شربت به دلیل چند رنگ زیبایش به این نام شناخته می شود. برای یادگیری طرز تهیه شربت کهکشانی سه رنگ با ما باشید.

طرز تهیه شربت نعنا؛ غلیظ و خوشرنگ

یک پیشنهاد عالی برای خنک شدن در روز های گرم تابستان داریم؛ شربت نعنا! در این پست از مینوسم طرز تهیه شربت نعنا خانگی به دو روش شربت نعنا تازه و شربت نعنا خشک ارائه شده است تا این شربت جذاب را تهیه کرده و از خوردن آن لذت ببرید.

طرز تهیه شربت زردآلو؛ غلیظ و خوش طعم

شربت زردآلو از شربت های خوشمزه و پرطرفدار تابستانی می باشد. زردآلو دارای خواص زیادی می باشد و بنابراین شربت آن نیز پرخاصیت بوده و خوردن آن به افراد توصیه می شود. در ادامه طرز تهیه شربت زردآلو به چند روش را مشاهده می کنید.

طرز تهیه اسموتی هندوانه و توت فرنگی (با بافت نرم و خوشمزه)

اسموتی هندوانه و توت فرنگی از اسموتی های خوشمزه و پرطرفدار است. این اسموتی که از دو میوه خوشمزه و پر طرفدار تهیه می شود. نوشیدنی خنک و مناسب تابستان می باشد. در این پست از مینویسم طرز تهیه اسموتی هندوانه را با شما به اشتراک گذاشته ایم.

طرز تهیه یخ در بهشت خانگی (با نشاسته، زعفرانی، هندوانه، انبه ای، پرتقالی و …)

با گرم شدن هوا، نوشیدنی های خنک بیشتر از هر چیزی می تواند حال ما را جا بیاورد. یخ در بهشت به عنوان یک نوشیدنی سرد و ساده از جمله نوشیدنی های پرطرفدار در تابستان است که می توانید براحتی در خانه آماده کنید. در این مطلب طرز تهیه یخ در بهشت…