مرور برچسب

نگهداری مواد غذایی

بهترین روش نگهداری برنج برای مدت طولانی؛ ۱۴ نکته آسان

برای نگهداری برنج به مدت طولانی بدون کرم افتادن، شپشک زدن و بوی کهنگی گرفتن باید نکاتی را رعایت کنید مثل محل نگهداری، دما و ظرف نگهداری برنج. 14 نکته برای نگهداری بهتر برنج را به شما معرفی می کنیم.

طرز نگهداری لیمو ترش برای مدت طولانی، بدون تلخی

اکنون که در فصل برداشت میوه لیمو ترش هستیم، لیمو ترش را تهیه کرده و با طرز نگهداری لیمو ترش برای مدت طولانی که در این پست با شما به اشتراک می گذاریم، لیمو ترش را برای همه روزهای سال در خانه داشته باشید.

طرز نگهداری بامیه در فریزر چگونه است (بهترین روش)

حیف است که بامیه را در فصول دیگر سال نداشته باشیم بنابراین لازم است بیاموزیم که طرز نگهداری بامیه در فریزرطرز نگهداری بامیه خورشتی در فریزر چگونه است. در این پست نحوه نگهداری بامیه در فریزر را می آموزید.

طرز نگهداری انار برای مدت طولانی به چند روش ساده و کاربردی

یکی از هنر هایی که بهتر است هر کسی یاد بگیرد، چگونگی نگهداری انار برای مدت طولانی می باشد تا بتوانید در طول سال انار نوش جان کنید. در این مقاله طرز نگهداری انار برای مدت طولانی به چند روش عالی را می آموزید.

روش صحیح نگهداری مواد غذایی در فریزر + مدت زمان نگهداری

نحوه نگهداری مواد غذایی در فریزر به شکل صحیح و سالم برای فریز کردن مواد غذایی پخته و خام و همچنین جدول مدت زمان نگهداری مواد غذایی در فریزر را اینجا بخوانید. همچنین خواهیم گفت کدام مواد غذایی را نمی توان فریز کرد.

نگهداری آلبالو در فریزر برای آلبالو پلو با ماندگاری طولانی

یکی از ترفندهای آشپزی برای هر خانم خانه دار این است که آلبالو را که میوه ای پرکاربرد و مفید است برای مدت طولانی نگهداری کند تا همیشه آلبالوی تازه داشته باشد! برای یادگیری نگهداری آلبالو در فریزر برای آلبالو پلو و مصارف دیگر با ما همراه…

چگونه میوه ها را تازه نگه داریم + زمان نگهداری هر میوه در یخچال

در این مطلب به نحوه نگهداری میوه ها در یخچال و فریز کردن میوه ها می پردازیم تا بدانید چگونه میوه ها را تازه نگهداریم. همچنین مدت زمان نگهداری هر میوه در یخچال در جدول آورده شده است.