مرور برچسب

ویتامین

بهترین ویتامین ها برای مردان (فهرستی از ویتامین های مردانه ضروری)

بدن مردان برای حفظ سلامت خود به برخی ویتامین ها نیاز دارد و در صورت کمبود هر کدام ممکن است با اختلالاتی مواجه شود. برای اینکه با بهترین قرص های ویتامین برای مردان آشنا شوید، این مطلب را دنبال کنید.

عملکرد مواد معدنی ضروری در بدن + مقدار مورد نیاز و منابع آنها

مواد معدنی آن دسته از عناصر و مواد غذایی هستند که بدن ما برای توسعه و عملکرد طبیعی به آنها نیاز دارد. موارد ضروری برای سلامتی شامل کلسیم، فسفر، پتاسیم، سدیم، کلرید، منیزیم، آهن، روی، ید، کروم، مس، فلوراید، مولیبدن، منگنز و سلنیوم است. در…

مصرف همزمان قرص کلسیم با شیر چه عوارضی دارد؟

خوردن قرص کلسیم همراه با شیر خطری ندارد و بدون عوارض است اما در میزان کلسیم دریافتی روزانه باید مراقب باشید که این مقدار از حد خاصی بیشتر نشود. برای خواندن جزئیات بیشتر درباره عوارض مصرف قرص کلسیم با شیر با هم ادامه مطلب را بخوانید.

علائم کمبود بیوتین؛ علت، عوارض و نحوه درمان

بیوتین یا ویتامین b7 برای عملکرد صحیح و حفظ انرژی مورد نیاز بدن ضروری است. علائم کمبود بیوتین در بدن و نحوه جبران کمبود بیوتین از طریق مواد غذایی طبیعی و همچنین مکمل بیوتین در این نوشته توضیح داده شده است.

علائم کمبود منیزیم در بدن به همراه علت و راه جبران

اضطراب، اختلالات خواب،‌ خستگی و سردرد همگی می‌توانند علائم یک مشکل باشند: کمبود منیزیم. در واقع، بیش از 50% از جمعیت جهان مقدار توصیه شده روزانه منیزیم را دریافت نمی‌کند. علیرغم این موضوع، کمبود منیزیم به ندرت تشخیص داده می‌شود. رفع