مرور برچسب

گل

چگونه گل محمدی را خشک کنیم

با توجه به خاصیت گل محمدی خشک شده، امروزه برای تهیه چای و دمنوش و یا تزئین غذا و دسر از گل محمدی خشک شده به شکل گلبرگ، غنچه و یا پودر استفاده می شود. در این مطلب می توانید با طرز خشک کردن گل محمدی به شکل گلبرگ، غنچه و پودر آشنا شوید.

طرز تهیه مربای گل محمدی (خوشرنگ و خوش عطر)

مربای گل محمدی مربایی خوشمزه می باشد. این مربا برای اعصاب بسیار مقوی است. مربای گل محمدی در فصل بهار وتابستان بیشتر تهیه شده و برای زمان های دیکر، در یخچال نگه می شود. شما در مینویسم با دستور تهیه مربای گل محمدی آشنا می شوید.

گل ماه تولد + گل مخصوص هر ماه نماد چیست

برای خرید گل برای افراد متولدین هر ماه و یا خودتان بهتر است بدانید گل مخصوص متولدین ماه های مختلف چیست. در این نوشته گل ماه تولد 12 ماه سال را نام برده ایم و گفته ایم گل متولدین هر ماه چیست و نماد چه چیزی می باشد.

نام گل های گوشت خوار

گیاهانی در طبیعت وجود دارند که مواد غذایی مورد نیاز خود برای ادامه حیات را از طریق خوردن سایر جانداران و حشرات موجود در طبیعت، تامین می کنند و به گیاهان گوشت خوار معروف هستند. اگر می خواهید نام گل های گوشت خوار را بدانید این مطلب را دنبال…

چه گلدانی برای هدیه دادن خوبه + چند نکته برای انتخاب بهترین گلدان برای کادو

گل تنها چیزی است که بدون نگرانی به عنوان هدیه برای افراد در هر سنی و هر مناسبتی مناسب است. خوشبختانه طیف هایی از نژادها در گل ها وجود دارند تا هدیه شما را با هدیه قبلی که داده اید متفاوت نماید. آیا می دانید از بین انواع مختلف گل چه گلدان…