مرور برچسب

دسر خارجی

دسر خارجی از آنجایی که امروزه دسر ها یکی از مهم ترین بخش غذا در سفره های ما محسوب می شود و همینه ما تلاش می کنیم در مهمانی خود از متنوع ترین دسر ها استفاده کنیم. بیشترین تنوع را می توان در دسر های خارجی یافت کرد البته دسر های ایرانی به مزاج ایرانی ها خوش تر می باشد.

از نظر همه دسرها از خوشمزه ترین قسمت غذا به شمار می آید و یه قانون نانوشته ای در جهان وجود دارد که می گوید هیچ غذایی بدون دسر کامل نیست همچنین طرفدار های دسر در مهمانی بسیار زیاد می باشد و کامل کننده غذا دسر ها هستند. در جهان دسر های زیادی وجود دارد که دسر های خارجی و مخصوصا دسر های اروپایی بسیار معروف می باشد معروف بودن دسر های اروپایی به این دلیل می باشد که آغاز درست کردن اولین دسرها در آن جا بوده و در همان زمان دسر ها بخشی از وعده های غذایی محسوب می شوند.

 

طرز تهیه پنکیک ساده با آب؛ فوری و بدون دردسر با طعم عالی

پنکیک ساده با آب نوعی پنکیک با مواد اولیه در دسترس است که سریع آماده می شود و در عین حال خوش طعم ترین کیکی است تابحال خورده اید، تنها کافیست طرز تهیه پنکیک ساده با آب به نقل از مینویسم را بخوانید و دست به کار شوید.

طرز تهیه بستنی کولفی هند (دسری ساده با حداقل مواد)

کولفی دسری هندی است که با شیر پر چرب، شکر و طعم دهنده هایی مانند هل و زعفران درست می شود. البته گاهی اوقات انواع خامه، مغزهای خرد شده و پوره میوه های مختلف هم برای مزه دار کردن به این دسر اضافه می شوند. برخلاف تصور عموم مردم که کولفی را…