مرور برچسب

دسر ایرانی

دسر ایرانی یکی از پر طرفدار ترین و معروف ترین دسرها در خاورمیانه محسوب می شوند زیرا تنوع دسر و شیرینی در هر شهر متفاوت است و از انواع مختلفی و با دستورالعمل های جداگانه ای درست می شود.

در ایران گردشگرانی که وارد هر شهر می شوند با تاریخچه و غذا های و دسر های ایرانی آن شهر آشنا می شوند .همیشه چیزی که در این میان نظر همه را جلب می کند این است که ایران شیرینی ها و دسرهای منحصر به فردی دارد که توریست ها معمولا از آن ها خوششان می آیند.

شیرینی هایی مثل زولبیا و بامیه و باقلوا جزو بهترین دسرهای ایرانی محسوب می شوند. و میتوانید بخش دسز های خارجی را نیز مشاهده کنید .

طرز تهیه آیس پک شکلاتی کافی شاپی

آیس پک شکلاتی؛ محبوب ترین بستنی بین مردم است که با انواع میوه تهیه می شود. در این پست آموزشی طرز تهیه آیس پک شکلاتی را با شما به اشتراک می گذاریم تا تهیه کرده و مهمانان را مجذوب این دسر خوشمزه شکلاتی کنید.

طرز تهیه فالوده با رشته دست ساز؛ خوشمزه به روش حرفه ای

فالوده با رشته دست ساز یک دسر ایرانی بسیار پر طرفدار است. در شیراز و در میدان امام اصفهان یکی از پرفروش ترین دسر ها فالوده می باشد. فالوده با رشته دست ساز همانطور که از نامش پیداست، رشته ی آن به صورت خانگی و دست ساز تهیه می شود. شما در…

طرز تهیه زیتون پرورده خانگی خوشمزه با انار (ترکیب آب انار و رب انار)

زیتون پرورده به روش های مختلفی تهیه می شود که یکی از خوشمزه ترین روش های درست کردن زیتون پرورده تهیه آن با انار است. در این پست طرز تهیه زیتون پرورده با آب انار ارائه شده است. در این روش تهیه از آب انار تازه رب انار استفاده شده است.