مرور برچسب

لینکدین

لوگو لینکدین

لینکدین چیست ؟

لینکدین LinkedIn یک شبکه اجتماعی براساس روابط تجاری‌ست  .لینکدین توسط رید هافمن ، که از اعضای سابق پی پال و وب‌گاه سوشیال دات نت بوده ، بنیان‌گذاری شد . رید هافمن ، پیشتر مدیرعامل لینکدین بوده ، ولی هم‌اکنون عضو هیئت مدیره لینکدین است . مدیرعامل کنونیِ این شبکه که  در حال حاضر داندولف می‌باشد و در گذشته مدیر اجرایی یاهو بوده‌است نسخه اولیه این شبکه اجتماعی را که در سال  ۲۰۰۲ میلادی ساخته شد ، در ماه مه سال ۲۰۰۳ به‌صورت رسمی افتتاح کرد  . لینکدین در سرتاسر دنیا بیش از ۲۰ دفتر فعال دارد و دفتر مرکزی آن در کالیفرنیا است .

ورود به لینکدین : https://www.linkedin.com/uas/login

این وب‌گاه به بیش از ۲۰ زبان زنده دنیا از جمله : انگلیسی، فرانسوی، کره‌ای، ایتالیایی، پرتغالی، اسپانیایی، هلندی، سوئدی، دانمارکی، رومانیایی، ترکی استانبولی، ژاپنی، چک، لهستانی، آلمانی، اندونزیایی، مالایی و تاگالوگ است و تعداد بازدیدکنندگان این شبکه اجتماعی در سال ۲۰۰۶ از مرز ۲۰ میلیون نفر گذشت . براساس گزارش ارسالی توسط بخش تحقیقات بازار لینکدین در ژوئن ۲۰۱۳ تعداد کاربران این شبکه اجتماعی در بیش از ۲۰۰ کشور جهان به مرز ۲۵۹ میلیون نفر رسید .
همچنین در دوم ژوئیه ۲۰۱۳، وب‌گاه کوانت کست گزارش داد که بازدید از لینکدین به‌صورت ماهانه به ۶۵٫۶ میلیون نفر و در سرتاسر دنیا به ۱۷۸٫۴ میلیون نفر رسید.
مایکروسافت در ۱۳ ژوئن ۲۰۱۶ اعلام کرد در ازای ۲۶٫۲ میلیارد دلار مالک لینکدین خواهد شد .

بازاریابی اینفلوئنسر لینکدین، بخش مهمی از بازاریابی B2B است

بازاریابی اینفلوئنسر، یک ترفند بازاریابی موثر است که می‌تواند در رسیدن همزمان به بسیاری از اهداف بازاریابی، به شما کمک کند. شما می‌توانید از اینفلوئنسرها برای افزایش آگاهی و تصویر برند خود، افزایش دنبال کننده ها، بازدید از سایت و حتی…

نحوه حذف اکانت لینکدین با استفاده از کامپیوتر و موبایل

نحوه حذف اکانت لینکدین ( linkedin.com ) نحوه حذف اکانت لینکدین با استفاده از سایت دسکتاپ در کامپیوتر این مقاله به شما می آموزد که چگونه حساب شخصی خود را LinkedIn حذف کنید (حذف اکانت لینکدین) . قبل از اینکه بتوانید حساب کاربری لینکدین…