مرور برچسب

دسر شیرین

در این قسمت از سایت ما سعی کردیم طرز تهیه انواع دسر های شیرین ایرانی و خارجی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. از آنجایی که از اسم آن مشخص است دسر شیرین طعم مزه شیرینی را دارد. دسر های شیرین طرفدار های خاص خود را دارد و همچنین بیشتر مردم دسر را با طعم شیرین می شناسند و ذائقه افراد بیشتر متمایل به دسر های شیرین می باشد.

براید دیدن انواع دسر ها میتوانید به صفحه دسر ها بروید هم چنین از دسته بندی اشاره شده استفاده کنید : دسر ایرانی | دسر خارجی

 

طرز تهیه باقلوا ترکی خوشمزه در منزل (مرحله به مرحله)

شاید تصور کنید که باقلوا ترکی طرز تهیه پیچیده ای داشته باشد اما ما در این مقاله باقلوا ترکی را به شیوه ای آموزش می دهیم که با ساده ترین مراحل و کمترین زمان باقلوا ترکی با خمیر یوفکا خوشمزه ای طبخ کنید.

طرز تهیه کمپوت گلابی در شیشه با طعم فوق العاده و ماندگاری بالا

کمپوت هر میوه ای را به این منظور تهیه می کنند که بتوانند در فصول دیگر سال که این میوه در دسترس نیست، کمپوت آن را نوش جان کنند. حال که زمان برداشت میوه گلابی است در این پست آموزشی طرز تهیه کمپوت گلابی با ماندگاری بالا را یاد می گیرید.

طرز تهیه کیک بیسکویتی شکلاتی یخچالی؛ ساده و فوری با طعم بی نظیر (مرحله به مرحله)

کیک بیسکویتی شکلاتی یخچالی را به سادگی تهیه کرده و از خوردن آن لذت ببرید؛ فقط کافیست این مقاله آموزشی ر مطالعه کرده و طرز تهیه کیک شکلاتی یخچالی با بیسکویت را بیاموزید.