مرور برچسب

دسر شیرین

در این قسمت از سایت ما سعی کردیم طرز تهیه انواع دسر های شیرین ایرانی و خارجی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. از آنجایی که از اسم آن مشخص است دسر شیرین طعم مزه شیرینی را دارد. دسر های شیرین طرفدار های خاص خود را دارد و همچنین بیشتر مردم دسر را با طعم شیرین می شناسند و ذائقه افراد بیشتر متمایل به دسر های شیرین می باشد.

براید دیدن انواع دسر ها میتوانید به صفحه دسر ها بروید هم چنین از دسته بندی اشاره شده استفاده کنید : دسر ایرانی | دسر خارجی

 

طرز تهیه گلت توت فرنگی بدون فر (دسر خوشمزه و لذیذ)

درست کردن انواع دسرهای خوشمزه و مدرن، خصوصا دسرهای ساده بدون فر طرفداران خاص خود را در فصل تابستان با وجود میوه های شیرین رنگارنگ دارد. در این مقاله طرز تهیه گلت توت فرنگی بدون فر را آموزش داده تا بتوانید به راحتی در خانه یک دسر خوشمزه درست…

طرز تهیه شیرینی ماکارون با آرد بادام بدون شکر با رنگ های طبیعی

اگر مهمانی پیش رو دارید، دوستان خود را برای صرف چای دعوت کرده‌اید یا می‌خواهید همکارانتان را تحت تاثیر قرار دهید، هیچ چیز به اندازه‌ی شیرینی ماکارون تاثیرگذار نیست. در این مقاله طرز تهیه شیرینی ماکارون را به شما آموزش می دهیم.

طرز تهیه شیرینی کشمشی با روغن مایع بدون فر (بدون کره)

می توانید با کمترین مواد و هزینه، بدون فر در منزل شیرینی کشمشی خوشمزه و خوش طعم درست کنید. در این مقاله طرز تهیه شیرینی کشمشی با روغن مایع و بدون نیاز به کره و بدون فر به شما آموزش داده می شود.

طرز تهیه اشترودل سیب رژیمی کم شیرین، خوشمزه و سالم در خانه

این اشترودل سیب که با جودوسر و فیلینگ بادام تهیه می‌شود، بدون شکر و گلوتن است و برای افراد وگان گزینه‌ی بسیار خوبی است. این اشترودل یک جایگزین سالم برای دستور پخت کلاسیک است که چربی و شکر آن به ترتیب نصف و سه برابر کمتر شده است.