خصوصیات متولدین فروردین ماه

بسیاری بر این باورند که با دانستن خصوصیات متولدین هرماه می توان به شخصیت افراد پی برد. افرادی که متولد بهار هستند و در ماه فروردین به دنیا آمده اند پرانرژی و پر جنب و جوش هستند با این حال کمی خودخواه هستند. اما چقدر درباره خصوصیات متولدین فروردین ماه می دانید؟ ادامه این مطلب را بخوانید تا با شخصیت متولدین فروردین ماه آشنا شوید. آموزش فال قهوه سریع و تفسیر اشکال مشاهده شده در آن را حتما بخوانید.

خصوصیات متولدین فروردین ماه

مشخصات کلی متولدبن فروردین ماه

 • نماد ماه فروردین : بره
 • عنصر وجود فروردین ماه : آتش
 • شعار متولدین فروردین : من هستم
 • سنگ خوش یمن برای متولدین فروردین : الماس و یاقوت
 • سیاره فروردین ماهی ها : مریخ
 • فلز وجود فروردین ماهی : آهن
 • رنگ مورد علاقه فروردین ماهی : زرد
 • شخصیت متولدین فروردین : کاردینال
 • رنگ ماه تولد : قرمز
 • گل ماه تولد : رز
 • میوه : سیب
 • شماره خوش یمن : ۹
 • روز مبارک : سه شنبه

اخلاق و خصوصیات متولدین فروردین ماه

اکثر مواقع ویژگی ها و رفتارهای متولدین ماه فروردین در خانم ها و آقایان یکسان باشد که در این مطلب سعی کرده ایم که به برخی از آنها اشاره کنیم.

برخی از خصوصیات متولدین فروردین ماه : پرانرژی ، سالم و پر قدرت ، اهل کشمش و ستیز ، خودخواه ، بی ریا ، کاهی سرکش ، گاهی لجوج و یک دنده و خشک ، مخالف کلک ، در باطن خود ضعیف تر ظاهر است ، پرجنب و جوش ، ممدکار ، رک ، عجول ، فعال ، در برابر هر کاری زود عکس العمل نشان می دهد ، کاردان و لایق ، عاشق قدرت ، بی صبر و کم تحمل ، قادر است مدت زمان زیادی تنها بماند ، اهل امر و نهی بر دیگران ، اهل هیجان ، طراح ، حادثه جو ، ریاست طلب ، پر توقع ، اعتماد به نفس بالا ، سازنده ، به گذشته هرگز فکر نمی کند ، جوانتر از سنش به نظر می رسد ، شایسته ، ماجراجو ، دقیق ، روشن فکر ، اشتباه خود را هرگز نمی پذیرد ، مدیریت عالی ، از دخالت دیگران متنفر است ، جنجالی و فعال ، با شهامت ، اهل مطالعه ، زرنگ و هوشیار ، مبتکر ، صاحب عقیده ، اهل بخشیدن ، مقتدر ، اهل تنوع ، مسئولیت پذیر ، گاهی غیر منطقی و غیر واقعی ، هوشمند.

خصوصیات متولدین فروردین ماه
خصوصیات متولدین فروردین ماه

خصوصیات اخلاقی زن فروردین ماهی

از ویژگی‌های متولدین ماه فروردین در خانم ها این است که میتوانند به مدت طولانی بدون مرد زندگی کنند.
خانم های متولد این ماه دارای ویژگی های بسیاری هستند و قابلیت انجام هر کاری از نخست وزیری تا فروشندگی را دارند. یکی دیگر از این ویژگی ها این است که خوش بین هستند و خانم های متولد این ماه تمایل دارند خارج از منزل کار کنند.
خانم های متولد فروردین ماه عصبانیت ظاهری دارند. آنها بسیار مهربان و می توانند خوش زبان، خوشرو و تند خو هم باشند‌ و اکثرا این افراد دارای قدی متوسط می باشند.
دختران فروردین ماهی علاقه خاصی به جشن و سرور دارند و کمی حسود می باشند و بیشتر آنها با مشکلاتی در ابتدای زندگی خود مواجه می شوند.
متولدین این ماه در نزد والدین خود محبوب هستند و اکثرا دوست دارند که بچه های بیشتری داشته باشند و همچنین همسرانشان مردی با کمال و صاحب قدرت هستند. آن ها در همسر داری و کارهای خانه مسلط دارند و میانه خوبی با نامحرم ندارند و خواهان رضایت شوهر خود می باشند.
مهمترین خصوصیات متولدین یک زن فروردین ماهی خوش قلب بودنشان است و هم اینکه برای داشتن آرامش و آسایش بیشتر خود باید از کفران نعمت پرهیز کنند.
یکی از خصوصیات بارز متولدین زن فروردین شاکر و خوش قلب بودن آن ها است همچنین برای کسب آرامش و آسایش بیشتر نیز باید از کفران نعمت خودداری نمایند.
یکی از مشخصات خانم های متولد فروردین این است که صادق و راستگو هستند. در غیر این صورت دروغگویی آنها باعث صدمه به خود میشوند و این خانم ها علاقه خاصی به لباس های روشن و سنگ عقیق دارند.

خانم های متولد فروردین وقتی که همه چیز باب میل خودشان باشند در اقرار عشق و علاقه پیشرو هستند. پس اجازه بدهید که او متوجه علاقه شما به خود شود اما زیاد پافشاری نکنید. وفاداری خانم های متولد این ماه تا وقتی است که شما به عشق خود متعهد هستید و اصولا او فردی رمانتیک می باشد.

یکی دیگر از خصوصیات خانم متولد این ماه این است که قبل و بعد از ازدواج تمایل زیادی به آزادی دارند. اما از طرف مقابل خود انتظار وفاداری و متعهد بودن دارد.

خصوصیات متولدین فروردین ماه
خصوصیات متولدین فروردین ماه

خصوصیات اخلاقی مرد فروردین ماهی

از خصوصیات متولدین مرد فروردین ماه میتوان گفت رک و راست، عاشق پیشه و آتشین مزاج، ریاست طلب، پرتوقع هستند و جوری رفتار می کنند که از سن شان جوان تر به نظر برسند و از خانم ها و دختران ملال آور و منفی باف و خجالتی متنفر می باشند.

متولدین آقای فروردین ماه اغلب خوشرو، خوش طبع، خوش اقبال و قدبلند می باشند در صورتی که سن ۳ و ۱۴ سالگی را با سلامت گذراند می تواند تولد ۹۰ سالگی خود را جشن بگیرد.

همچنین متولدین مرد این ماه باسلیقه و خوش ذوق می باشند و رفتارشان ملایم است و بخت و طالع خوبی دارند با محبت و بخشنده هستند وقتی که چیزی را از دست بدهند سعی در بدست آوردن دوباره آن هستند.

بیماری متولدین مرد این ماه بیشتر از سمت پهلو و کمر می باشد و زیاد تمایل نزدیک شدن به آب رونده و تند (رودخانه) ندارند. با شغلهای کشاورزی یا خرید و فروش مساعد هستند و می توانند سود بسیاری کسب کنند.

اگر دوست دارید که مردی سر براه و مطمئن داشته باشید از مردان متولد فروردین انتظار نداشته باشید اما اگر دنبال هیجان و عشق هستید این مردان می توانند بهترین انتخاب برای شما باشند.

رازهای رفتاری متولدین فروردین

از دخالت در کارهای متولدین فروردین ماه پرهیز کنید آنها تمایل دارند که خود بدنبال برآورده کردن توقعات و خواسته های خود بروند و در این مورد خود بین و خود محور هستند.

به هیچ وجه به یک متولد فروردین ماه اجازه ندهید که به آسانی دل شما را تسخیر کند چون که به همان راحتی شما را تنها میگذارد و فراموش می کند.

متولدین این ماه تمایل دارند که به سمت افرادی جذب شوند که شخصیت های مستقل و آزاد دارند.

از متولدین فروردین ماه تعریف و تمجید کنید و از بودن با این افراد احساس افتخار کنید و همیشه سعی کنید که در مقابل این افراد مغرور و سربلند باشید.

به هیچ عنوان از متولدین این ماه ایراد نگیرید و مزاحمشان نشوید و از دخالت در کارهای خصوصی شان پرهیز کنید.

تا زمانی که امکان دارد به خواسته های متولدین فروردین ماه جواب رد ندهید در غیر این صورت باید با عکس العمل های تند و غیر منطقی آنها مواجه شوید. از آنها تقاضای پول نکنید.

عادت های بد فروردین ماهی ها

متولدین این ماه دوست دارند افرادی مستقل باشند و از خودشان و موقعیت هایی که دارند تعریف کنند و در حین حرف زدن منم منم میکنند و حتی خیلی علاقه دارند مورد تعریف و تمجید دیگران باشند.

روانشناسی رنگ خصوصیات متولدین فروردین ماه

در روانشناسی رنگها رنگ قرمز مختص ماه فروردین است این رنگ باعث عصبانیت و خشمگین شدن این افراد می شود اما در صورتی که عصبانیت آنها کمتر شد به راحتی با فردی نشاط و شاد رو برو هستید.

خصوصیات متولدین بهمن ماهی (مردان و زنان بهمنی)

پیوند زنانشویی و خصوصیات متولدین فروردین با سایر ماه ها

ماه فروردین با ماه فروردین : خوب

این افراد به خوبی با هم سازگاری دارند و از خصوصیات یکدیگر مطلع هستند.

ماه فروردین با ماه اردیبهشت : متوسط

از ویژگی‌های مشترک این دو ماه میل به حاکمیت و خودپسندی است.

ماه فروردین با ماه خرداد : بد

متولدین این دو ماه هر دو نفر پرجنب و جوش ، تنوع طلب ، سرکش و بی قرار هستند.

ماه فروردین با ماه تیر : متوسط

متولدین این دو ماه برون گرا ، ایده آلیست هستند و امکان مشکل در آینده وجود دارد.

ماه فروردین با ماه مرداد : خوب

به دلیل هماهنگی که بین این دو متولدین وجود دارد پیوند موفقی خواهند داشت.

ماه فروردین با ماه شهریور : بد

به دلیل این که یکی انسان دوست و پاک سرشت است و دیگری جاه طلب و جسور امکان پیوند موفقی نیست.

ماه فروردین با ماه مهر : بسیار خوب

از ویژگی‌های منحصر به فرد این افراد با انصاف و معتقد به مساوی بودن حقوق زن و مرد است.

ماه فروردین با ماه آبان : بد

از ویژگی‌های متولدین این ماه این است که هر دو نفر دارای روحیه ای آزادی خواه ، سلطه گرد و خواهان تنهایی و درونگرا هستند.

ماه فروردین با ماه آذر : عالی

اختلاف کم

ماه فروردین با ماه دی : بد

پیوند خوبی برای متولدین این ماه صورت نمی گیرد زیرا تفاهم زیادی باهم ندارند.

ماه فروردین با ماه بهمن : بد

به هیچ عنوان موقعیت یکدیگر را درک نمیکنند.

ماه فروردین با ماه اسفند : متوسط

این دو ممکن است در آینده با مشکلاتی روبرو می شوند و پیوند خوبی نیز نداشته باشند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.