خصوصیات متولدین بهمن ماهی (ویژگی های اخلاقی و عشقی مرد و زن بهمنی)

ویژگی های شخصیتی و خصوصیات اخلاقی خوب و بد، مثبت و منفی متولدین بهمن ماه (مرد و زن)، نحوه عاشق شدن آن ها و ازدواج متولد بهمن با ماه های دیگر در این نوشته آورده شده است.

صدور یک حکم کلی درباره اخلاق و خصوصیات متولدین یک ماه منطقی نیست اما طبق علم طالع بینی یک سری خصوصیات، ویژگی ها، اخلاق خوب و بد در متولدین ماه های یکسان مشترک است. در این نوشته قصد داریم درباره خصوصیات متولدین ماه بهمن صحبت کنیم. اینکه بهمن ماهی ها چه خصوصیاتی دارند؟ چه شخصیتی دارند؟ از چه چیزی خوششان می آید؟ با چه ماهی ازدواج کنند بهتر است و به طور کلی طالع بینی متولدین بهمن مرد و زن را ارائه خواهیم کرد. اگر به هر دلیلی آشنایی با خصوصیات متولدین بهمن ماهی (مردان و زنان بهمنی) برای شما جذاب است ادامه این مطلب از مینویسم را حتما بخوانید.

مشخصات کلی متولدین بهمن ماهی

اگر بخواهیم به چند خصوصیت برجسته متولدین بهمن ماه اشاره کنیم می توانیم بگوییم بهمنی ها افرادی بی ریا، با اراده، رک، ثابت قدم و خونسرد هستند. از ویژگی های خوب و مثبت اخلاقی بهمن ماهی ها این است که به انسان دوستی اهمیت زیادی می دهند. آن ها همچنین افرادی یاری دهنده، رازدار، اجتماعی، دست و دل باز، مستقل، خوش قلب و کمی مهربان هستند. مثل همه آدم ها متولدین بهمن هم دارای خصوصیات اخلاقی منفی هستند که ممکن است در بعضی از آن ها مشاهده شود. اخلاقیات منفی بهمن ماهی ها عبارتند از مغرور، انتقادناپذیر، لجباز، گاهی خشک و انعطف ناپذیر.

خصوصیات متولیدن بهمن ماه
اینفوگرافیک متولد بهمن

ویژگی های متولدین بهمن ماهی

 • آرمان: ایده آلیستی
 • سمبل: مرد و دلو
 • شعار: من می دانم
 • ستاره حاکم: اورانوس
 • سنگ خوش یمن: یاقوت کبود
 • عنصر وجود: باد
 • شخصیت: ثابت
 • گل محبوب: نرگس
 • رنگ محبوب: آبی آسمانی
 • فلز وجود: اورانیوم
 •  عدد خوش یمن : 4
 • روز مبارک : شنبه

همچنین بخوانید: متولدین کدام ماه بیشتر خیانت می کنند

خصوصیات زنان متولدین بهمن ماه

زنان و دختران متولد ماه بهمن، ویژگی هایی دارند که به راحتی قادرند دیگران را به خود جذب کنند آن ها ظاهری زیبا و جذب کننده دارند و می توان در نگاه اول عاشق آن ها شد. زن متولد بهمن به پوشش و لباس خود بسیار اهمیت می دهد. زنان بهمن ماهی خوش صحبت هستند و می توان ساعت ها بدون خسته شدن با آن ها حرف زد. معمولا از زنان بهمن ماهی حرف های نسنجیده نخواهید شنید زیرا آن ها افرادی عاقل و منطقی هستند. مطمئن باشید حرف هایی که بین شما و یک دختر بهمن ماهی رد و بدل می شود جایی درز نخواهد کرد زیرا رازداری از خصوصیات مثبت زن متولد بهمن است.

دختران بهمن ماهی مستقل ترین دختران هستند آن ها به آزادی های فردی و داشتن حق انتخاب بسیار اهمیت می دهند. اگر عاشق یک دختر بهمن ماهی شده اید از وفاداری او به خودتان مطمئن باشید. زنان بهمنی در عین مستقل بودن به همسران خود بسیار وفادارند به شرطی که همسرش به او اختیار عمل کافی را بدهد. زنان بهمنی از انتقاد خوششان نمی آید و با محافظه کاری مخالف هستند. آن ها از دروغ متنفرند و می توانند به راحتی قید آدم های دروغگو را بزنند. یک دختر بهمن ماهی دارای حس ششم قوی است و می تواند فکر شما را بخواند.

یک بهمن ماهی زن در حساب و کتاب منظم و دقیق است و از قرض و قوله خوشش نمی آید. نه قرض دادن و نه قرض گرفتن با ذات بهمن ماهی جور در نمی آید.

همچنین ببینید: متولدین کدام ماه عاشق ترند

خصوصیات مردان متولدین بهمن ماه

مردان متولدین بهمن ماهی دارای خصوصیات اخلاقی خاصی هستند. یک مرد بهمنی خوش مشرب و اجتماعی است آن ها دوستان زیادی دارند و زندگی پرجنب و جوش و پرهیاهو را به زندگی ساکت و آرام ترجیح می دهند. از خصوصیات خوب مرد بهمن ماهی این است که به هیچ وجه حسود نیست. ویژگی مثبت دیگر مردان متولد بهمن این است که در تجزیه و تحلیل مسائل بسیار خوب عمل می کند. اما اگر بخواهید از اخلاقیات منفی مرد متولد بهمن باخبر شوید باید بدانید آن ها کمی خودخواه هستند، وسواس در بیماری یکی دیگر از خصوصیات بهمنی مرد است که ممکن است زندگی در کنار آن ها را کمی سخت کند. مرد بهمنی به شدت به دنبال رسیدن به موقعیت و مقام بالاتر است و برای آن تلاش می کند. نقطه ضعف مرد بمتولد بهمن این است که دوست ندارد اشتباهات و نقص هایش را به رویش بیاورند.

مردان بهمن ماهی در ازدواج مردان مهربان و مراقبی هستند. آن ها رفتار محبت آمیزی با همسران خود دارند. آن ها به شدت به عشق اول خود وفادارند. با وجود اینکه مردان بهمنی سعی می کنند به چارچوب ها پایبند باشند اما ممکن است شیطانی های کوچکی از آن ها ببینید.

از مجموعه عکس نوشته بهمن ماهی یعنی دیدن کنید

بهمن ماهی ها چگونه عاشق میشوند؟

صورت فلکی دلو

مرد متولد بهمن از چه دختری خوشش میاد؟

اگر یک مرد بهمنی از وقت خودش گذشت تا با شما باشد بدانید عاشق شما شده است. مردان بهمن ماهی معمولا عاشق دخترهای سنت شکن و امروزی می شوند. مرد بهمنی از انتقاد متنفر است بنابراین اگر می خواهید دل یک پسر بهمنی را بدست آورید فقط از خوبی های او تعریف کنید زیرا آن ها در برابر انتقاد شکننده هستد و احساس طرد شدن به آن ها دست می دهد.

دختر مورد علاقه یک پسر بهمنی شخصی شاداب و پرجنب و جوش است او از دخترهای آرام و ساکت خوشش نمی آید. اما متانت و سنگین و رنگین بودن برای او مهم است و از دخترهای جلف که عشوه و ناز الکی دارند خوشش نمی آید. بعضی از مردان بهمنی از دخترانی که دارای رفتارهای مردانه و جسورانه هستند خوششان می آید.

مرد بهمن ماهی از زنی خوشش می آید که در ابراز عشق به او پنهان کار و موذی باشد. اگر از یک مرد بهمنی خوشتان می آید سعی کنید از او انتقاد نکنید و سعی کنید در کار او کنجکاوی بیش از حد نداشته باشید زیرا با این کار ها او را از دست خواهید داد.

زن متولد بهمن از چه مردی خوشش میاد؟

زن بهمن ماهی از مردی خوشش می آید که او را مستقل بخواهد و قصد اینکه او را محدود کند نداشته باشد. زن بهمن ماهی در عشق وفادار است اما نحوه ابراز عشق یک زن متولد بهمن می تواند متفاوت باشد. اگر از کسی که دوستش دارد خیانت ببیند به راحتی او را کنار می گذارد او به ساختن و سوختن به هر قیمتی اعتقاد ندارد. دختر بهمنی برای عاشق شدن به پول و مادیات اهمیت نمی دهد. او برای عاشق شدن به دنبال مردی صادق و راستگو است که بتواند به او اعتماد کند و در عین حال آزادی هایش را محدود نکند.

بهمن ماهی ها با چه ماهی ازدواج کنند؟

ازدواج بهمن ماهی با چه ماهی خوب است؟

 • ازدواج بهمن ماهی با خرداد ماهی بسیار خوب است هر دو دارای روحیه انسان دوستی هستند و به خوبی با هم همکاری دارند.
 • ازدواج بهمن ماهی با خرداد ماهی خوب است هر دو آرمانگرا و ایده آلیست هستند.
 • ازدواج بهمن ماهی با آذر ماهی بسیار خوب است و از موفق ترین پیوند های زناشویی است زیرا هردو مثبت گرا هستند.
 • ازدواج بهمن ماهی با بهمن ماهی خوب است.
 • ازدواج بهمن ماهی با اسفند ماهی خوب است. بهمن ماهی منطقی و اسفند ماهی احساسی است و این دو مکمل خوبی هستند.

ازدواج بهمن ماهی با چه ماهی بد است؟

 • ازدواج بهمن ماهی با فروردین ماهی بد است زیرا دو سلطه گر نمی توانند یکدیگر را درک کنند.
 • ازدواج بهمن ماهی با اردیبهشت ماهی بد است زیرا دارای نگاه های متفاوتی به زندگی هستند.
 • ازدواج بهمن ماهی با مهر ماهی بد است زیرا هر دو تنوع طلب و سرکش هستند.
 • ازدواج بهمن ماهی با آبان ماهی بد است زیرا با هم جور در نمی آیند.

ازدواج بهمن ماهی با این ماه ها متوسط است (نه خیلی خوب نه خیلی بد)

 • ازدواج بهمن ماهی با تیر ماهی متوسط است برای داشتن زندگی خوب نیاز به سعی و تلاش زیادی است.
 • ازدواج بهمن ماهی با شهریور ماهی متوسط است
 • ازدواج بهمن ماهی با دی ماهی هم متوسط است.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.