خصوصیات متولدین بهمن ماهی (مردان و زنان بهمنی)

آیا به اینکه شخصیت افراد بر اساس ماه تولد شان متفاوت است و از آن تاثیر می پذیرد اعتقاد دارید؟ چقدر درباره طالع بینی ماه تولد افراد می دانید؟ درباره خصوصیات متولدین بهمن ماهی اطلاعاتی دارید؟ افرادی که درست وسط فصل زمستان در ماه بهمن به دنیا آمده اند برخلاف آب و هوای ماه تولدشان که سرد و برفی است، افرادی گرم و خوش مشرب هستند. اگر به خصوصیات متولدین بهمن ماهی (مردان و زنان بهمنی) علاقه مندید ادامه این مطلب را حتما بخوانید.

مشخصات کلی متولدین بهمن ماهی

متولدین بهمن ماه افرادی بسیار حسّاس، استوار و ثابت قدم، واقعاْ عاقل و تودار، بدون ریا و تزویر هستند. گزینه های مناسب برای دوستی متولدین بهمن ماهی هستند که خونسرد، رک گو، مستقل، منطقی، عاشق بشریّت و انسانیّت هستند. متولدین بهمن روی خودش بیش از دیگران حساب می‌کند. فکر دیگران را می‌خواند، ثابت قدم، آرامش دوست، کمک رسان هستند و آسان زندگی می‌کنند، پرسه زدن را دوست دارد، حسّ ششم بسیار قوی دارد. علاقه‌مند به دوستان، آزادی خواه، بلند پرواز و  رام نشدنی است. هر جا برود بر می‌گردد، جاه طلب است، از اقرار به گناه منزجر است، دوستان بسیار زیادی دارد، رازدار و تو دار، اجتماعی، تا حدودی خودخواه و مغرور، انتقاد را قبول ندارد، فرشته خو، از تعریف لذّت می‌برد، راه و روش خود را به طور دائم تغییر میدهد، منافع خود را به خاطر دیگران به خطر می‌اندازد، سخاوتمند مخصوصاْ در دوستی، دوستی او عمیق و شکوهمند است، ولخرجیش از روی عقل است، خوش قلب و مهربان، کم حافظ ه.، بهترین مشاور، پرحرکت و بی قرار، کم علاقه به اصول سنتّی و قدرشناس است.

بررسی خصوصیات متولیدن بهمن ماهی

 • آرمان : ایده آلیستی
 • سمبل : مرد و دلو
 • شعار:من می دانم
 • ستاره حاکم: اورانوس
 • سنگ خوش یمن: یاقوت کبود
 • عنصر وجود: هوا
 • شخصیت: ثابت
 • گل محبوب: نرگس
 • رنگ محبوب: آبی آسمانی
 • فلز وجود: اورانیوم
 •  عدد خوش یمن : 4
 • روز مبارک : شنبه

خصوصیات زنان متولدین بهمن ماهی

عکس نوشته من بهمن ماهی ام دخترونه فانتزی برای پروفایل 

خصوصیات زنان متولدین بهمن ماهی

زنان و دختران متولد ماه بهمن، از لحاظ ظاهری فریبنده و زیبا هستند آنها در نگاه اول بسیار جذاب و تو دل برو هستند اما لحظه ای بعد بی تفاوت و سرد جلوه می کنند. زنان متولد بهمن بسیار خوش پوش هستند و به ظاهر خود اهمیت می دهند. به جرعت می توان گفت پس از متولدین ماه مهر بیشتر خوشگل ها متعلق به ماه بهمن است.

هم صحبتی و هم نشینی با یک متولد بهمنی ازجمله موارد بسیار دلچسب و دلنشین است. بهمنی ها لحن بسیار جذابی دارند و احساس خوشایندی را به همصحبت خود می دهند و این موضوع را به او نشان می دهند که وی زنی بسیار محجوب و پر رمز و راز است و بعد یکی از تغییرات خاص در متولد بهمن رخ می نماید و شما بدون هیچ مقدمه ای و ناگهانی از او جمله و سخنی می شنوید که تا چند لحظه مات ومبهوت می مانید و باور آن برایتان سخت و دشوار می گردد.

به دور از موارد بالا او همیشه از روی منطق و استدال حرف می زند و در هنگام هم صحبتی  با او وانمود نکنید که از او بالاتر و سرتر هستید چرا که عدم تساوی برای او هیچ معنایی ندارد . در حقیقت عدم توجه به این نکته ی مهم باعث به وجود آمدن سدی بین شما خواهد شد که گذشتن از آن و رسیدن به یک بانوی بهمنی غیر ممکن خواهد شد.

پافشاری های دختران متولدین بهمن ماهی برای داشتن آزادی بسیار جدی است و وفاداری او نسبت به کسی که عشق را در چنین قالبی قبول دارد بی نهایت می باشد. او همسر و شریک زندگی شما می شود اما جزیی از وجود شما نمی شود.شما خودتان هستید او هم خودش است با آزادی و استقلالش، اگر می خواهید همیشه او را داشته باشید پس با آزادیش مخالفت نکنید همانطور که او نیز چنین نخواهد کرد.اما اگر می خواهید او را از دست بدهید رفتارهایی هم چون حس حسادت، سوظن، حالت تملک ،محافظه کاری بیش از اندازه ،و انتقاد کار شما را راحت تر می کند.

ذات این زن به صورت تک رو می باشد و همسر خود را نیز همچون دوست صمیمی خود می داند. هر چند وقت دوستان خود را تغییر می دهد از این رو کسانیکه دوستی خود را با وی قطع کنند فاجعه ی بزرگی نیست.زن بهمنی به راحتی از خطای شما نمیگذرد اما دروغ،او از دورغ و دو رویی متنفر است و هرگز از دروغ نمی تواند بگذرد.

دختران متولد بهمن از قرض دادن چه به صورت دریافت چه پرداخت خوشش نمی آید و اگر از کسی مجبوراً چیزی وام بگیرد درست در زمان مقرر شده پرداخت می کند. اگر می خواهید رابطه ی دوستانه خود را با یک بهمن ماهی حفظ کنید از او هیچ چیزی قرض نگیرید.

خصوصیات مردان متولدین بهمن ماهی

متن و عکس نوشته بهمن ماهی جان تولدت مبارک فانتزی جدید 

خصوصیات مردان متولدین بهمن ماهی

مردان متولدین بهمن ماهی دارای خصوصیات اخلاقی خاصی هستند. آنها روابط عمومی بالایی دارند و دوستان زیادی دارند، حسود نیستند، آدمهای پر هیاهویی هستند . آنها در امر ازدواج بسیار کند می باشند و در بیماری وسواسی هستند.

مردان متولد بهمن ماه اغلب مغرور و خود خواه هستند اما به این موضوع  دقت داشته باشید که این نقص را به رویشان نیاورید. چون آنها  به هیچ عنوان انتقاد پذیر نیستند و این ضعف به قدری در وجودشان رخنه کرده است که اگر فرشته ای که خود در نظر دیگران ایجاد کردند را بشکنید به طور کلی اعتماد به نفس خود را از دست خواهند داد. مردان متولدین بهمن ماهی از آن دسته مردانی اند که در تجزیه و تحلیل مسائل کاری بهترینند.

او در رابطه با همسرش خشونت نمی کند و رفتار خشنی ندارد و تنها سعی در پوشاندن نقطه ضعفهای خود دارد. مرد متولد بهمن با تلاش و کوشش سعی در کسب مقام و منصب دارد و برای اینکه جزو سرشناسها شود تمام تلاش خود را می کند و ممکن است در این مورد هم موفق شود. این تلاش و کوشش وی می تواند حتی منجر به کسب جایزه ی نوبل تا انتخاب وی به عنوان بلند قدترین مرد شهر نیز بیانجامد

متولد بهمن دوستدار سکس است و احتمال دارد که حتی گاهی به سراغ عیاشی برود ولی همیشه سعی دارد دست از پا خطا نکند اگر دیدید شوهر متولد بهمن شما در میهمانی ها با زنان دیگر گرم گرفته اطمینان حاصل کنید که یکی از والدین او آبان ماهی است مرد متولد بهمن بعد از انتخاب همسر خیالش از بابت همه چیز راحت می شود و بعد به سراغ مسائل دیگر زندگیش می رود.

مرد بهمنی اولین تجربه ی عشقی خود را تا ابد در یاد نگه می دارد. البته این عشق را با اولین قرار ملاقات با یک دختر یا یک رابطه ی صمیمانه با دوست دختر اشتباه نگیرید منظور از عشق اول، آن دختری است که برای نخستین بار قلب او را تسخیر می کند او می تواند نقطه به نقطه ی این عشق را برای زنش تعریف کند آنچه او در این باره می گوید ممکن است برای شنونده کاملا خسته کننده و کسل کننده باشد اما برای او با ارزش است و اگر همسر این مرد عشق اول او باشد که دیگر مالک روح او قلب اوست.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.