امضا در جیمیل
امضا در جیمیل

امضا در جیمیل، متن یا عکس یا لوگوی منحصر به فرد شما است که در انتهای تمام ایمیل های شما قرار می گیرد. این امضا می تواند حاوی اطلاعات تماس یا یک جمله کوتاه یا آدرس سایت شما و یا هر اطلاعات شخصی دیگری که خودتان علاقه دارید باشد. تعریف امضا در جیمیل بسیار ساده است و شما می توانید با سه کلیک برای جیمیل خودتان امضا بسازید. در این بخش به صورت تصویری با هم یاد می گیریم که چگونه در جیمیل امضا بسازیم.

مراحل ساختن امضا در جیمیل

برای قرار دادن امضا در جیمیل مراحل زیر را که با عکس توضیح داده شده است دنبال کنید. (برای نمایش عکس در ابعاد واقعی روی عکس کلیک کنید.)

همچنین بخوانید: آموزش ساخت جیمیل بدون شماره موبایل

مرحله اول:

وارد https://mail.google.com صفحه جیمیل خود شوید و از گوشه سمت چپ بالا گزینه تنظیمات را انتخاب کنید و قسمت مشاهده همه تنظیمات را باز کنید.

آموزش درج امضا در جیمیل
تنظیمات

مرحله دوم:

از قسمت امضا ایجاد مورد جدید را انتخاب کنید تا بتوانید یک امضا به صورت متن یا عکس ایجاد کنید.

امضا در جیمیل
چگونه در جیمیل امضا درست کنیم: تنظیم امضا

مرحله سوم:

سپس یک عنوان برای امضا خود وارد کنید و بعد در کادر باز شده متن دلخواه امضای خودتان را وارد کنید. و همچنین از قسمتی که در تصویر بالا با رنگ قرمز مشخص شده است می توانید عکس برای امضا خود انتخاب کنید.آموزش ساختن امضای الکترونیکی در جیمیل

در انتها بر روی گزینه ذخیره تغییرات کلیک کنید . امضای جیمیل شما به همین راحتی ساخته شد.

امضا در جیمیل
نحوه ساخت امضای جیمیل: ذخیره امضا

کاربردهای امضای جیمیل

اما کاربرد امضای دیجیتال چیست؟ امروزه بسیاری از کارهای عموم مردم با ایمیل سر و کار دارد و خیلی مواقع ایمیل ها بسیار سرنوشت ساز هستند و نیاز هست زودتر مورد توجه قرار بگیرند و پاسخ دریافت کنند خب یکی از راه های معتبرتر کردن و در عین حال زیبا تر و رسمی تر کردن ایمیلمان برای جلب توجه بهتر امضا است که شرکت جیمیل این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است تا بتوانند امضایی برای ایمیل خود طراحی کنند که حاوی هم متن و هم عکس باشد. که البته لازم به ذکر است که برای وارد کردن عکس در امضا باید فقط از نسخه وب جیمیل استفاده کنید زیرا که از طریق نرم افزارهای اندروید و ios امکان ورود عکس در جیمیل وجود ندارد و فقط می شود متن وارد کرد.

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید