بهترین روش سرمایه گذاری برای کودکان

وقتی صحبت از ست کردن می شود، یافتن ترکیب رنگ درست می تواند سلاح مخفی شما برای یک استایل چشم نواز باشد. این چنین می توان گفت که ترکیب رنگی یک از مهم ترین مراحل در ایجاد و خلق یک ظاهر بی عیب و نقص است.
حقیقت این است که رنگ ها زندگی می بخشند. رنگ می تواند توجه افراد را جلب کند، یک مود را به وجود آورد و حتی بر احساسات و ادراک ما تاثیرگذار باشد.

جدا از اینها،فصل تابستان رنگ های قوی و خاصی را می طلبد که در عین جذابیت ، خنکی و راحتی را القا کند.
اما بدون تبعیت از موارد الهام بخش مانند ترکیب رنگ ها در طبیعت یا اصول اولیه رنگ شناسی ، در نظر گرفتن یک ترکیب رنگی نتیجه بخش کار سختی است. از این گذشته، چگونه می خواهید بدانید که آیا واقعاً آن رنگ خوب به نظر می رسد یا این لباس ها جلوه درستی برای شما دارند؟
بنابراین، شما باید با اولین اصول استفاده از چند رنگ در کنار هم مطلع باشید.

انواع ترکیب رنگ ها

ترکیب های رنگی مختلف با استفاده از تئوری رنگ ها و روانشناسی رنگ ها، حالت ها یا تن های مختلفی را برانگیخته می سازد.اما بهترین ترکیبات اینها هستند :

ترکیب رنگ های مکمل

ترکیب های رنگ مکمل

ترکیب های رنگ مکمل، رنگ هایی هستند که در دایره ی رنگ در مقابل یکدیگر قرار دارند. رنگ های مکمل احساس انرژی و سرزندگی و نشاط را به بیننده القا می کنند.

ترکیب رنگ های سه گانه

ترکیب رنگ های سه گانه

یک ترکیب رنگ سه گانه، ترکیبی است که از سه رنگ استفاده می کند. آن ها بر دایره رنگی به مسافت های یکسانی از یکدیگر قرار دارند. استفاده از این نوع از ترکیب رنگی می تواند احساس صلح و آرامش و هارمونی را برای بیننده ایجاد کند.

ترکیب رنگ های مشابه

ترکیب رنگ های مشابه

ترکیب رنگ های مشابه یا طیف رنگی نظیر یک ترکیب از ۲ تا ۵ رنگ است که بر دایره رنگی در کنار یکدیگر قرار می گیرند. این ترکیب رنگی یک حس آرام بخش را در بیننده و طراح ایجاد می کند و اغلب رنگ های کم رنگ در این ترکیب رنگی انتخاب می شوند.

ترکیب رنگ های چهارگانه

ترکیب رنگ های چهارگانه

ترکیب رنگی مستطیلی یک از طرح های رنگی است که شامل یک رنگ اصلی و دو رنگ مکمل است. همچنین یک رنگ اضافی استفاده می شود تا ترکیب رنگی هایلایت شود. تمام چهار رنگ به طور یکنواخت در چرخ رنگ توزیع شده اند و هیچ یک از رنگ ها در این ترکیب رنگی غالب نیست.

در تابستان به خاطر گرم بودن هوا بهتر است از رنگ های ملیح تر و کم رنگ تر در ترکیبات استفاده کنید.جسور باشید و از اینکه چند رنگ در استایلتان دیده شود نترسید.البته در کنار انتخاب رنگ مناسب باید بدانید که لباس های مناسب تابستان بر اساس جنس و … چه هستند.

مانتو با ترکیب رنگ چهارگانه

ونیسا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید