پیام تبریک به کاندیدای منتخب نماینده مجلس و آرزوی موفقیت برای آنها

بعد از اتمام برنامه های انتخاباتی کاندیداهای مجلس و برگزاری انتخابات و مشخص شدن نماینده هر شهر، جملات زیبا برای کاندیدهای مجلس و تبریک به آنها کاربرد زیادی دارد. با ارسال پیام تبریک موفقیت در انتخابات به کاندیدای منتخب نماینده مجلس، می توان حمایت خود را از نماینده انتخابی مورد نظر اعلام کرد و از تلاش های او در راستای برنامه ریزی برای انتخابات مجلس تشکر کرد و او را به ساخت آینده ای روشن برای شهر و کشور تشویق کرد.

جملات زیبا برای تبریک پیروزی در انتخابات مجلس را به همراه پیام تبریک برای کسب رتبه در بین سایر رقبا را در ادامه مشاهده خواهید کرد. همچنین در سایت مینویسم مجموعه ای از متن و پیام تبریک روز مجلس برای نماینده و استفاده در پیام های رسمی وجود دارد که می توانید از انها استفاده کنید.

مجموعه زیبای متن تبریک به نماینده برگزیده مجلس

پیام برای انتخابات مجلس و تبریک به نماینده منتخب مجلس

موفقیت جنابعالی بعنوان منتخب مردم شریف شهر…………………… در انتخابات مجلس را تبریک گفته و برایتان سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت دارم.
بی تردید خدمتگزاری به همشهریان عزیز فرصت مغتنمی است که امیدوارم  با نگاه مدبرانه، هم مشمول لطف حق تعالی قرار گیرید و هم اسباب رضایت خاطر آحاد مردم عزیز را فراهم سازید که آنچه باعث سرافرازی و سربلندی است خرسندی مخلوق و خشنودی خالق است.

…………………………………….

متن حمایت از کاندیدای مجلس پیروز در انتخابات

بدينوسيله انتخاب شايسته و ارزشمند شما را به سمت نماینده مردم شهر …. در مجلس تبريك و تهنيت عرض نموده، برايتان از ايزد منان توفيق خدمت روزافزون به مردم و نظام مقدس جمهوري اسلامي را آرزومنديم.

بدون شك رمز موفقيت منتخبين ملت در پيشگاه مردم و انقلاب، استقامت و پايداري بر اصول و ارزش­هاي مقدس انقلاب اسلامي و شهيدان والامقام و تحقق آرمان‌ هاي آنها است.

…………………………………….

پیام حمایت از کاندیدا و تبریک برای انتخاب شدن

نوید مسرت بخش انتصاب شایسته ی حضرت عالی را بعنوان ………. تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

از درگاه ایزد منان مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی مسالت داریم.

پیام تبریک به نماینده مجلسپیام تبریک به نماینده مجلس

با عرض درود و احترام، بدین گونه انتخاب شایسته جنابعالی بعنوان ………. را تبریک عرض می نمایم. امید است در پرتو الطاف حضرت حق، بیش از پیش موفق و پیروز باشید.

…………………………………….

متن پیام تبریک به کاندیدای مجلس

انتصاب جنابعالی را به سمت نمایندگی شهر ……………. تبریک عرض نموده و آرزومندم در سایه دلسوزی جنابعالی شاهد پیشرفت کشور باشیم.

…………………………………….

پیام انتخاباتی مجلس برای تبریک به نماینده منتخب

احتراما، انتصاب شایسته جنابعالی را بعنوان نماینده شهر…….. تبریک عرض نموده و یقین داریم با عنایت به شایستگی و تجارب جنابعالی و استعانت از خداوند متعال شاهد رشد و شکوفائی هرچه بیشتر کشور خواهیم بود.

…………………………………….

نمونه پیام تبریک به نماینده مجلس

مطمئناٌ تجارب برجسته و گرانقدر جنابعالی ؛ موجبات ارتقاء شهر و کشور را فراهم خواهد نمود. از درگاه حضرت سبحان ؛ تداوم تعالی و توفیق ؛ سعادت و سیادت جناب عالی را مسالت دارم .

…………………………………….

متن تبریک به نماینده مجلس

انتصاب به جا و شایسته جنابعالی را به عنوان …………که بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ هاي‌ بر جسته در صحنه‌هاي‌ خدمت صادقانه به نظام و وطن اسلامی  است تبریک عرض نموده ؛ موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

…………………………………….

پیام برای انتخابات مجلس به نماینده منتخب

حسن انتصاب  شایسته جنابعالی بعنوان نماینده …. صمیمانه تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون شما را در پیش بردن اهداف نظام  مقدس جمهوری اسلامی  و …..از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

…………………………………….

جمله زیبا برای نماینده انتخابی مجلس

از درگاه ایزد منان مزید توفیقات شما برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی مسالت داریم.

متن پیام تبریک به نماینده منتخب مجلستبریک گفتن به نماینده مجلس برای پیروزی در انتخابات

از درگاه ایزدمنان عزت، سربلندی و توفیقات همه خدمتگزاران به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی را مسالت دارم و برای جناب عالی مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی جامعه تمنا دارد.

…………………………………….

متن زیبا در مورد نماینده مجلس و انتخاب او از سوی مردم

انتصاب شايسته جناب عالی بعنوان نماینده شهر………….. را تبريك عرض مي نمايم. قطعا حضور شما در اين مسئوليت به عنوان خادمي صديق و ولايتمدار با كوله بار گرانی از تجربه ؛ نويد بخش نشاط و تحرك شهر و جامعه خواهد بود. دوام توفيقات و مزيد عزت و سلامت جناب عالی را از جهاندار جان آفرین مسالت دارد.

…………………………………….

پیام آرزوی موفقیت در انتخابات مجلس

بدینوسیله انتخاب بجا وشایسته حضرتعالی را توسط مردم شریف شهر……………. به سمت نماینده مردم شهر … در انتخابات مجلس را صمیمانه تبریک عرض می نماییم. امید است درسایه رهنمودهای مقام عظمای ولایت همواره درخدمت به امت اسلامی و میهن عزیز موفق باشید.

…………………………………….

متن پیام تبریک نماینده مجلس

این پیروزی بس عظیم را به شما بزرگوار تبریک و تهنیت عرض می نمایم امیدوارم در پناه حق پیروز و مستدام باشید .

…………………………………….

پیام آرزوی موفقیت در انتخابات مجلس 98

موفقیت جنابعالی بعنوان منتخب مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی را تبریک گفته و برایتان سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت دارم.
امید است درسایه رهنمودهای مقام عظمای ولایت همواره درخدمت به امت اسلامی و میهن عزیز موفق و موید باشید.

…………………………………….

پیامک تبریک پیروزی در انتخابات مجلس

امید است جنابعالی با عنایت به ظرفیت ها و پتانسیل مذهبی و فرهنگی و اجتماعی که شما وجود دارد و با تکیه بر تحصیلات عالی دانشگاهی برای اهداف بلند خود که همان خدمت صادقانه به مردم شهر می باشد استفاده نمائید.

…………………………………….

متن زیبای حمایت از کاندیدا برای انتخابات مجلس 

از صمیم قلب انتخاب شایسته حضرتعالی را تبریک عرض می کنیم و امیدواریم با تلاش مجدانه خویش، پاسخی در خور به اعتماد مردم فرهیخته شهر/روستا……… بدهید.
پایدار و پر توان باشید.

…………………………………….

آرزوی موفقیت در کار برای ارسال به نماینده منتخب مجلس

بنده به نوبه خود این پیروزی را خدمت جنابعالی و همشهریان عزیز تبریک عرض نموده و موفقیت جنابعالی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

…………………………………….

پیام حمایت از کاندیدای مجلس

حقیقتا در بین کاندیدهای نماینده مجلس، شما یکی از بهترین ها بودید که به حق خود رسیدید…!
بابت پیروزی تان به شما تبریک میگم و امیدوارم سربلند و جاوید باشید.

…………………………………….

نمونه پیام حمایت از نماینده منتخب مجلس و پیروزی او در انتخابات

با کمال مسرت و افتخار انتصاب مجدد جنابعالی به ………  را که نماد بارزی از توانایی های ارزشمند شما و تلاش های خستگی ناپذیر جنابعالی می باشد تبریک عرض می نمائیم .امید است در سایه الطاف الهی در پیشبرد اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و سربلند باشید

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.