ایده برای سوال استوری اینستاگرام (خلاقانه و کارآمد برای جذب فالوور)
ایده برای سوال استوری اینستاگرام (خلاقانه و کارآمد برای جذب فالوور)

برای اینکه بتوانید فالورهایتان را حفظ کنید باید با آن ها تعامل داشته باشید. پس اینستاگرام را جدی بگیرید و استراتژی هایی را برای وسعت دادن به آن در نظر بگیرید.این مورد وقت زیادی نخواهد برد اما مطمئناً شما به ایده برای سوال استوری اینستاگرام (خلاقانه و کارآمد برای جذب فالوور) نیاز پیدا خواهید کرد. این مطلب را برای آموزش ترفند های اینستاگرام بخوانید تا بتوانید تعامل و ارتباط خود را با دنبال کننده های خود حفظ کنید.

20 ایده برای سوال استوری اینستاگرام جالب و جذاب

1. درباره علایق مخاطبتان سوال کنید.گزینه های ارسال و رأی دادن را پیشنهاد دهید

این یک روش عالی برای برقراری ارتباط با مخاطبانتان است. ایده برای سوال استوری اینستاگرام همیشه باید در ذهن شما باشد. اما به یاد داشته باشید که متأسفانه بخشی از افراد ناسازگار در اینترنت وجود دارد. بنابراین، قبل از شروع، جمله زیر را به خاطر بسپارید: این اینترنت و فضای مجازی است، بسیاری از ناملایمتی ها، فحاشی ها و کسانی که همیشه مدعی هستند، وجود دارد.  پس این اولین ایده برای شماست. از آنها بپرسید که می خواهند چه چیزی را ببینند.

2. همیشه پیج رقبا را بخوانید و دنبال کنید

اما هرگز مطالب آنها را کپی نکنید،شما می توانید از آن ها ایده بگیرید. همیشه سغی کنید ایده های خود را برای سوالات اینستاگرام خود بنویسید زیرا هیچ کس دزدی ادبی را دوست ندارد. همچنین، شما همیشه می دانید که رقبا چه چیزهایی را ندارند و ایده های تازه را در ابتدا بیاورید. از سوال های آنها برای طرح سوال های بهتر استفاده کنید.

3. از مخاطبان خود بخواهید کارهایی انجام دهند.

حتی سوالی که از آنها دعوت می کنید موضوعی را اعلام کنند.برای مثال، ممکن است از دنبال کننده های خود بپرسید دوست دارند چه کالایی را بیشتر بخرند و به همه پاسخ دهندگان کمی تخفیف برای خرید آن کالا بدهید.

سوال چالشی و خنده دار برای استوری اینستاگرام

4. گروه های موجود در شبکه های اجتماعی و انجمن ها (معدن طلای موضوعات جدید)

همیشه سعی کنید نه تنها در مورد علایق، روزمرگی و موضوعات داغ خود بنویسید. به خاطر داشته باشید که دنبال کنندگان همیشه به خواندن پست هایی که مشکلات آنها را برطرف می کند علاقه مند هستند. این انجمن ها به درک آنچه آنها را آزار می دهد کمک می کنند. این روش دشوار اما مفید است. موارد مربوط به تجارت خود را در انجمن جستجو کنید و از دنبال کننده های خود بخواهید که اثربخشی محتوای شما را ارزیابی کنند.

5.برای تکمیل سوال خود، از فالوور ها بخواهید “نظر (کامنت) “بنویسند

این مشترکان شما را ترغیب می کند تا نظرات خود را به اشتراک بگذارند و تمایل بیشتری برای پیوستن به بحث داشته باشند. برخی از نشریات نه به دلیل عکس یا پست نوشته شده بلکه به دلیل نظر محبوب می شوند. بسیاری علاقه مندند آنچه دیگران می نویسند را بخوانند و به نوعی بحث کنند.

برای تکمیل سوال خود، از فالوور ها بخواهید "نظر (کامنت) "بنویسند
برای تکمیل سوال خود، از فالوور ها بخواهید “نظر (کامنت) “بنویسند

6. پذیرش مشاغل: عکس های دنبال کنندگان را به اشتراک بگذارید

این کار را هنگامی انجام دهید که آنها نام تجاری یا محصول شما را ذکر کنند. این مرحله خوب نشان می دهد که شما برای هر مشتری ارزش قائل هستید. در عوض، آنها عکسهای شما را در صفحه خود به اشتراک می گذارند. بسیاری از افراد دوست دارند در کانون توجه باشند و در صفحه شما منتشر شوند. بنابراین، مستقیماً از آنها سوال کنید که “آیا می خواهید عکس شما را نیز ارسال کنیم؟”.

7. از داستان های موفقیت به عنوان مضامین پست اینستاگرام استفاده کنید

افرادی که زندگی خود را برای یک رویا تغییر می دهند بیشتر از نقل قول الهام می گیرند. در بین کارمندان و مشتریان شرکت خود به دنبال چنین نمونه هایی بگردید. به عنوان مثال، داستان بوگدان را به اشتراک گذاشت ، که حرفه قبلی خود را ترک کرد و بازیگر شد. بنابراین ، ممکن است از پیروان خود بپرسید که آیا آنها نیز می خواهند موفق شوند و یک سری محتوا را در این زمینه برنامه ریزی کنید.

8. به یاد داشته باشید که سربرگ ها به همان اندازه هشتگ ها مهم هستند

این دقیقاً همان لحظه ای است که مهارت نوشتن مفید است. هدف شما این است که یک عنوان خنده دار و شوخ بنویسید که برای همه مشترکان قابل درک باشد، بنابراین جوک های مبهم جواب نمی دهد عبارتی که در عنوان داستان وجود دارد باید در عین سادگی آسان و محکم باشد.

9.ایده برای سوال استوری اینستاگرام: پست های قدیمی خود را فراموش نکنید

هر روز به مخاطبان شما اضافه می شوند، بنابراین می توانید از پست های قدیمی خود برای ایجاد داستان های جدید استفاده کنید. کپی نکنید، اما دوباره ارسال کنید و اضافه کنید که چگونه نظر شما با تجربه تغییر کرده است. خود و آن زمان و اکنون را مقایسه کنید. دلتنگی موضوعی بسیار پرطرفدار در استوری ها است که می توانید درباره آن نظرات زیادی جمع آوری کنید.

10.به یاد داشته باشید، کیفیت از اهمیت بیشتری برخوردار است

نمایه خود را کنترل کنید و فقط عکسهای زیبا و با کیفیتی را که می تواند برای استوری دوباره استفاده شود، بگذارید. به عنوان مثال، می توانید به دنبال کننده های خود یک مسابقه پیشنهاد دهید و از آنها بخواهید حدس بزنند که عکس و زمان آن کی و کجا بوده است.

11. از پست های زیاد نترسيد

فکر نکنید هرچه بیشتر پست ارسال کنید،خوب نیست. همه چیز در مورد کیفیت محصولی است که شما ارائه می دهید. و اگر اغلب چیزهای مفیدی ارسال کنید، برعکس، تعداد مشترکان افزایش می یابد.

ایده برای سوال استوری اینستاگرام: حس شوخ طبعی را فراموش نکنید12. با ایده های خلاقانه داستان اینستاگرام همراه شوید

لحظات جالب از زندگی خود را با مخاطبان به اشتراک بگذارید و به مشترکان نشان دهید که روز فعلی شما چگونه سپری شده است. می توانید از عکس ها و فیلم های کوتاه استفاده نماید و آن را با هشتگ #dayin15second علامت گذاری کنید. آیا مدل موی جدیدی برای استایل خود ترتیب داده اید؟ 5 کیلوگرم وزن کم کردید؟ نشان دهید که قبل و بعد از تغییرات چگونه بوده است. در واقع می تواند ایده های خلاقانه زیادی داشته باشید، و همین تعداد سوالاتی که ممکن است بپرسید وجود دارد.

13. ایده برای سوال استوری اینستاگرام: حس شوخ طبعی را فراموش نکنید

حتی جدی ترین افراد هم در زمان مناسب شوخی را دوست دارند. بنابراین از قرار دادن برخی موارد خنده دار در اینستاگرام خجالتی نباشید. فیلم های خنده دار در Instagram Stories به خوبی مخاطبان را درگیر می کند. ویدیوی خود را با یک سوال خنده دار تکمیل کنید، یا به کاربران پیشنهاد دهید که در مورد مسائل جدی تر – بسته به موضوع ویدیوی شما – فکر کنند. گاهی اوقات چیزهای خنده دار در درون خود فلسفه عمیقی دارند.

14.  مسابقه ای را راه اندازی کنید و به بهترین پاسخ هدیه دهید

یک جایزه کوچک ارائه دهید. با انگیزه دریافت هدیه، مخاطبان شما تمام خلاقیت های خود را برای شرکت در مسابقه شما استفاده خواهند کرد.

15. از کاربران بخواهید که انتخاب کنند

ایده برای سوال استوری اینستاگرام درخواست همکاری از آنهاست. چگونه در استوری اینستاگرام نظرسنجی کنیم؟ به عنوان مثال، از آنها بپرسید که دوست دارند چه لباسی بخرند – قرمز یا سبز؟ گربه یا سگ؟ چای یا قهوه؟ بسته به جایگاه خود، چنین گزینه هایی را ارائه دهید.

ایده برای سوال استوری اینستاگرام درخواست همکاری از آنهاست.16. به یک موضوع مرسوم و مد روز بپردازید

موضوعات مرسوم ، مد روز ممکن است نمایه اینستاگرام شما را سر به فلک بکشد. نظر خود را در مورد یک موضوع داغ به اشتراک بگذارید و از کاربران بخواهید که همین کار را انجام دهند. اما فراموش نکنید که با این روش ممکن است مورد توجه بسیاری قرار بگیرید اما همیشه نباید مثبت باشد.

چگونه پست خود یا دیگران را در استوری اینستاگرام به اشتراک بگذاریم؟

17. از مخاطبان در مورد خودشان بپرسید

همه مردم دوست دارند ازخودشان بگویند. از کاربران خود بخواهید که خود را با کلمات دو حرفی مشخص کنند و از پاسخ های آنها برای کشف مشکلات جهان بینی و زندگی آنها استفاده کنید.

18. از آنها بخواهید تا مخاطبین خود را به اشتراک بگذارند

از Insta Stories به عنوان یک کتاب نسل اول استفاده کنید و از کاربران بخواهید که ایمیل خود را در ازای دوره رایگان یا فصل کتاب شما به اشتراک بگذارند.

19. از آنها بخواهید اگر سوالی دارند بپرسند

اگر در یک زمینه خاص متخصص هستید، ممکن است کاربران شما به مشاوره خاصی نیاز داشته باشند. به آنها اجازه دهید سوالات خود را از شما بپرسند، و مطمئن باشید که به همه آنها پاسخ می دهید، یا حداقل منابع را برای تحقیقات بیشتر به اشتراک بگذارید.

20. کاربران را وادار کنید تا در Instagram Storytime خود منتظر بمانند

این ایده برای سوال استوری اینستاگرام به شما امکان می دهند به سرعت مخاطبان خود را درگیر کرده و از طریق اخبار خبری منتشر کنید، بنابراین حساب به طور خودکار بیشتر دیده می شود. چه اینکه، اگر مرتباً داستانهای جالبی را به اشتراک می گذارید، پیروان شما به آن اعتیاد پیدا می کنند و منتظر یک داستان جدید از شما می شوند.


بسیاری از ایده های خلاقانه استوری اینستاگرام وجود دارد اما همه آنها باید از قلب شما بیرون بیایند. وظیفه اصلی که هنگام تبلیغ صفحه خود با آن روبرو می شوید، ایجاد محتوای با کیفیت و جالب است. محتوای صفحه شما باید باعث ایجاد علاقه، صادق بودن و جذب مخاطب جدید شود ، در غیر این صورت ، مخاطب شما را دور می زند و توجه شما را از شما سلب می کند.

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید