آموزش نقاشی کلاغ برای کودکان بصورت تصویری

کلاغ ها پرندگان بزرگ ، براق و سیاه هستند. اگر دوست دارید این حیوان دوست داشتنی را ترسیم کنید ، این آموزش ساده و گام به گام را دنبال کنید تا سریع و به راحتی برای کودکان نقاشی کلاغ بکشید.

برای اجرای این پروژه نقاشی به ابزار خاصی احتیاج نخواهید داشت. شما فقط نیاز به یک تکه کاغذ و نوشتن دارید ، مانند یک قلم یا مداد.

نقاشی کلاغ برای کودکان

در ابتدا به آرامی طرح بکشید ، زیرا برخی از خطوط خود را در هنگام طی کردن پاک خواهید کرد. هر علامت آبی و آبی جدید را به نقاشی خود اضافه کنید و به زودی تصویر کاملی از یک کلاغ خواهید داشت.

نقاشی مرحله به مرحله کلاغ برای کودکان

 

با کشیدن یک بیضی متوسط ​​در گوشه سمت چپ بالای کاغذ خود ، حدود یک چهارم راه پایین صفحه شروع کنید. این سر کلاغ خواهد بود.

نقاشی مرحله به مرحله کلاغ برای کودکانبیضی دیگر بزرگتر متصل به بیضی اول را بکشید. بیضی دوم باید از اول به سمت گوشه پایین و سمت راست پایین شیب کند. در وسط صفحه به پایان می رسد.

نقاشی مرحله به مرحله کلاغ برای کودکان

دو شکل بیضی را با دو خط کمی خمیده وصل کنید تا گردن ایجاد شود.

 

نقاشی گام به گام کلاغ برای کودکان

 

یک خط طولانی از سمت راست وسط بیضی بزرگ به سمت گوشه سمت راست پایین صفحه بکشید. سپس خط دیگری را به موازات این خط بکشید ، که در انتهای بیضی بزرگ شروع می شود. خط دوم باید به سمت اول منحنی باشد ، اما آنها لمس نمی کنند. این رئوس دم کلاغ را تشریح می کند.

نقاشی گام به گام کلاغ برای کودکان

 

 

برای ترسیم بال ، یک خط منحنی از وسط بالای بیضی بزرگ ایجاد کنید و در وسط خط دم راست خاتمه دهید. این کار را به پشت پرنده با یک خط کوچک ، کمی خمیده وصل کنید.

 

نقاشی گام به گام کلاغ برای کودکان

 

در مرحله بعد ، جزئیات پر را اضافه کنید. این کار را با ساختن خط های فشرده در سمت چپ خط گردن چپ ، در انتهای بیضی بزرگ و اتصال دو خط دم انجام دهید.

 

نقاشی گام به گام کلاغ برای کودکان

اکنون خطوط راهنمای خود را پاک می کنید. قسمت های بیضی را بین خطوط گردن ، در مرزهای بال و بالای خطوط پر پر پشتی روی معده بردارید.

نقاشی گام به گام کلاغ برای کودکان

 

طرح در پاها. ابتدا با استفاده از دو خط خمیده برای تشکیل پای جلو ، اجازه دهید بالای این خطوط از خط ایجاد شده معده عبور کنند. خطوط را در پایین با یک خط فشرده وصل کنید تا پرها را نشان دهید. از یک خط خمیده و یک خط متراکم استفاده کنید تا قسمت بالای پای دور را تشکیل دهید. سپس دو خط را که تقریباً مستقیم شروع می شود رسم کنید و سپس در انتهای آن منحنی کنید تا پای تحتانی جلوی آن تشکیل شود. برای پایین پای عقب تکرار کنید.

 

 

نقاشی کلاغ برای کودکان

پا را با شروع با یک خط موج دار در زیر پا بکشید. یک سوم سمت راست این خط را با استفاده از یک خط موج برقی دیگر به پا متصل کنید تا انگشت پشت را تشکیل دهید. از انگشتان پا ، یک خط مستقیم کوتاه و یک خط خمیده به شکل تقریبا مثلثی بکشید. این پنجه است. یک خط خمیده را از سمت چپ پا به سمت چپ بکشید. این کار پنجه میانی را تشکیل می دهد. یک خط منحنی دیگر از پا را بکشید ، که طول آن دو سوم به خط قبلی وصل شده است. یک خط موازی سوم ، منحنی زیر اولین ، کمی طولانی تر از خط دوم بکشید. مثلث خمیده را در انتهای نزدیکترین و انگشتان میانی بکشید. پنجه پنجه میانی را با یک خط منحنی کوتاه به قسمت میانی پنجه نزدیک نزدیک کنید.

 

نقاشی کلاغ برای کودکان

از پای عقب ، یک خط خمیده را با مثلث خمیده در نوک آن بکشید. مثلث را به بالای پای دیگر با یک خط کوچک وصل کنید. خط و مثلث منحنی دیگری را در بالای این قسمت برای دورترین انگشت پا بکشید. برای پنجه پشت ، یک مثلث کوچک صاف و بیرون زده از پشت مچ پا جلو بکشید. پنجه را از مثلث کوچک دیگر تشکیل دهید.

نقاشی کلاغ برای کودکان

برای رسم منقار ، از سه خط منحنی که از بیضی کوچک آن امتداد دارد استفاده کنید. خطوط باید در یک نقطه همگرا شوند. سمت راست خطوط بالا و وسط را با یک خط مستقیمی وصل کنید که به شدت در قسمت پایین خم شود.

نقاشی کلاغ برای کودکان

خط مستقیم منقار و خط منحنی را که از قسمت جلوی پای جلو عبور می کند ، پاک کنید.

نقاشی کلاغ شما کامل شد. می توانید آنرا کامل و رنگ آمیزی کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.