دیوید اَتکینسون

0
415
دیوید اَتکینسون

دیوید ویلیام اتکینسون (متولد ۱۹۴۸) در دانشگاه کانادا و رئیس دانشگاه مک ایوان است. او رئیس پیشین دانشگاه پلی تکنیک و دو دانشگاه انتاریو، دانشگاه بروک در سنت کاتارینس و دانشگاه کارلتون در اتاوا بوده است.

دیوید او. اتکینسون در ساندرلند، انگلستان متولد شد و زمانی که خیلی جوان بود، به کانادا مهاجرت کرد. او در کالگری تحصیل کرد، او در دانشگاه ایندیانا تحصیل کرد، جایی که او یک آمریکایی در کشور صلیب بود و عضو کمیته بین المللی قهرمانی بزرگ ده بازی بود. او به دانشگاه کلگری بازگشت،

دیوید اتکینسون عضو هیئت علمی دانشگاه لبتبریج از سال ۱۹۷۷ تا ۱۹۹۱ بود، جایی که او به طور فزاینده ای از مقامات اداری، از جمله مدیر برنامه های کاربردی، گروه مطالعات مذهبی، دانشیار هنر و علوم و دبیر امور دانشجویی گرفت. در سال ۱۹۹۱ او به عنوان دبیر هنر و علوم در دانشگاه ساسکاچوان منصوب شد. در سال ۱۹۹۷ او به عنوان رئیس دانشگاه بروک در سنت کاتارینز، انتاریو، و در سال ۲۰۰۵ رئیس دانشگاه کارلتون در اتاوا، انتاریو

او رئیس دانشگاه کوانتل دانشگاه سورری، بریتیش کلمبیا بود که در ماه مه سال ۲۰۰۸ به عنوان دانشگاه پلی تکنیک شناخته شد. وی در تاریخ ۱ ژوئیه ۲۰۱۱، پست رئیس دانشگاه مک یوان را ترک کرد.

بین سال های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۷، اتکینسون چهارمین رئیس دانشگاه مک یوان بود. در طی آن مدت، MacEwan مرکز این مدارس را به مرکز شهر متمرکز کرد و مرکز جدیدی برای هنر و فرهنگ را ساخت. او همچنین مجوز رسمی دانشگاه گرانت مک یوان را به دانشگاه MacEwan نظارت می کرد. اتکینسون در سال ۲۰۱۸ به تدریس زبان انگلیسی در دانشگاه برگشته است. جانشین وی دکتر دبورا ساسیر در تاریخ ۱ ژوئیه ۲۰۱۷ وارد دفتر خواهد شد.

دیوید او. اتکینسون عضو پل هریس روتاری بینالمللی است. او همچنین مدال جوایز طلایی ملکه و مدال جبل الماس را دریافت کرده است.  دیوید اتکینسون موقعیتهای اساتید را در هر دو مطالعات انگلیسی و مذهبی برگزار کرده است. او به طور گسترده در هر دو رشته منتشر شده است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید