دیوید اَتکینسون

دیوید ویلیام اتکینسون (متولد 1948) در دانشگاه کانادا و رئیس دانشگاه مک ایوان است. او رئیس پیشین دانشگاه پلی تکنیک و دو دانشگاه انتاریو، دانشگاه بروک در سنت کاتارینس و دانشگاه کارلتون در اتاوا بوده است.

دیوید او. اتکینسون در ساندرلند، انگلستان متولد شد و زمانی که خیلی جوان بود، به کانادا مهاجرت کرد. او در کالگری تحصیل کرد، او در دانشگاه ایندیانا تحصیل کرد، جایی که او یک آمریکایی در کشور صلیب بود و عضو کمیته بین المللی قهرمانی بزرگ ده بازی بود. او به دانشگاه کلگری بازگشت،

دیوید اتکینسون عضو هیئت علمی دانشگاه لبتبریج از سال 1977 تا 1991 بود، جایی که او به طور فزاینده ای از مقامات اداری، از جمله مدیر برنامه های کاربردی، گروه مطالعات مذهبی، دانشیار هنر و علوم و دبیر امور دانشجویی گرفت. در سال 1991 او به عنوان دبیر هنر و علوم در دانشگاه ساسکاچوان منصوب شد. در سال 1997 او به عنوان رئیس دانشگاه بروک در سنت کاتارینز، انتاریو، و در سال 2005 رئیس دانشگاه کارلتون در اتاوا، انتاریو

او رئیس دانشگاه کوانتل دانشگاه سورری، بریتیش کلمبیا بود که در ماه مه سال 2008 به عنوان دانشگاه پلی تکنیک شناخته شد. وی در تاریخ 1 ژوئیه 2011، پست رئیس دانشگاه مک یوان را ترک کرد.

بین سال های 2011 تا 2017، اتکینسون چهارمین رئیس دانشگاه مک یوان بود. در طی آن مدت، MacEwan مرکز این مدارس را به مرکز شهر متمرکز کرد و مرکز جدیدی برای هنر و فرهنگ را ساخت. او همچنین مجوز رسمی دانشگاه گرانت مک یوان را به دانشگاه MacEwan نظارت می کرد. اتکینسون در سال 2018 به تدریس زبان انگلیسی در دانشگاه برگشته است. جانشین وی دکتر دبورا ساسیر در تاریخ 1 ژوئیه 2017 وارد دفتر خواهد شد.

دیوید او. اتکینسون عضو پل هریس روتاری بینالمللی است. او همچنین مدال جوایز طلایی ملکه و مدال جبل الماس را دریافت کرده است.  دیوید اتکینسون موقعیتهای اساتید را در هر دو مطالعات انگلیسی و مذهبی برگزار کرده است. او به طور گسترده در هر دو رشته منتشر شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.