یاد دادن نشستن به سگ

0
287
جایزه را مقابل صورت سگ بگیرید
جایزه را مقابل صورت سگ بگیرید

 

برای آموزش های خاص به سگ مثل آموزش نشستن ، یک جای آرام ، کوچک و امن را انتخاب کنید . مقداری از غذای مورد علاقه سگ را به عنوان جایزه تهیه کنید . غذای مورد علاقه سگ را  دقیقا جلوی دماغ سگ و روبه روی صورت گرفته و آرام آرام آن را به بالای سر سگ برده ( بین گوشهای سگ روی پیشانی را هدف بگیرید ) . سگ بیسکوییت را با دماغ خود دنبال میکند و در صوررتیکه بیسکوییت به اندازه کافی پایین نگه داشته شود ، سگ به طور طبیعی مینشیند . میتوانید فشار کمی به روی باسن یا ران سگ وارد کنید تا به طور کامل بنشیند . سپس با گفتن عبارت ( بله ) ، ( پسر/دختر خوب ) به آن جایزه بدهید . این تمرین را به اندازه کافی تکرار کنید . توجه داشته باشید که نباید سگ را خسته کنید .

جایزه را مقابل صورت سگ بگیرید
جایزه را مقابل صورت سگ بگیرید
آموزش نشستن به سگ
آموزش نشستن به سگ

 ” بشین ” و در آخر بگویید ” بله ” . بعد از تمرین کافی میتوانید جایزه را روی صندلی در قابل سگ گذاشته دست خود را مانند قبل بالا برده وقتی که سگ نشست جایزه را به آن بدهید و بگویید بله .

جایزه را روی صندلی قرار داده و به سگ بگویید بنشین
جایزه را روی صندلی قرار داده و به سگ بگویید بنشین

بعد از تمرین های کافی شما میتوانید یک علامت خاص برای آموزش دادن به سگ جهت نشستن انتخاب کنید . دست خود را به حالتی که دوست دارید گرفته یک جایزه نیز به همراه داشته باشید و تمرین را انجام دهید . همچنین میتوانید جایزه را فقط بالای سر سگ نگه دارید تا بنشیند .

استفاده از یک علامت مشخص
استفاده از یک علامت مشخصبع

بعد از تمرین های کافی میتوانید فقط از واژه بنشین برای نشستن سگ استفاده کنید . باید مطمئن شوید که سگ نشسته سپس جایزه بدهید .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید