دانلود برنامه حذف صدای خواننده از روی آهنگ برای اندروید

بیشتر مردم به موسیقی بدون آواز خواندن همراه (کارائوکه) علاقه دارند. اگر شما هم علاقه دارید که روی آهنگی از خواننده مورد علاقه خود آواز بخوانید می توانید به راحتی آواز خواندن آن آهنگ را امتحان کنید. اگر صاحب یک دستگاه اندروید هستید، باید بدانید که تعداد زیادی برنامه در play store برای حذف صدای خواننده وجود دارد. بنابراین برنامه های حذف صدای خواننده از روی آهنگ (کارائوکه) زیادی برای اندروید دریافت می کنید.

معرفی و دانلود 6 برنامه حذف صدای خواننده برای اندروید

در این مقاله ما 6 مورد از بهترین برنامه های حذف صدای خواننده از آهنگ (کارائوکه) را برای اندروید به همراه لینک مستقیم دانلود معرفی کرده ایم.

1. برنامه حذف صدای خواننده Sing! Karaoke by Smule

برنامه کارائوکه Smule یکی از محبوب ترین برنامه های حذف صدای خواننده از موزیک در نوع خود است. این برنامه بزرگترین بانک اطلاعاتی موسیقی کارائوکه را در اندروید ارائه می دهد. علاوه بر این، این امکان را برای شما فراهم می کند که آهنگ های موسیقی کارائوکه را در گروه های مشخص مانند پاپ، جاز و غیره دسته بندی کنید. همچنین می توانید برای آواز خواندن همراه با همان موسیقی کارائوکه، به سایر کاربران بپیوندید.

همچنین بخوانید: دانلود بازی های چند نفره دورهمی اندروید برای بزرگسالان

Smule جلوه های صوتی متنوعی را برای صیقل دادن به کیفیت ضبط به شما ارائه می دهد، همچنین اگر می خواهید حتی می توانید ویدیوی خود را به همراه آهنگ موسیقی کارائوکه ضبط کنید تا طرفداران بیشتری از جامعه را به آن جلب کنید.

لینک دانلود برنامه Smule

2. برنامه حذف صدای خواننده Yokee – Karaoke Sing & Record

این برنامه حذف صدای خواننده، یکی دیگر از برنامه های موسیقی کارائوکه با طراحی رابط کاربری خوب است. اما Yokee آهنگ های کارائوکه زیادی در مقایسه با برنامه کارائوکه Smule ارائه نمی دهد. Yokee اشعار آهنگ را از وقتی کارائوکه شروع به پخش می کند برای شما فراهم می کند. بنابراین اگر در سالگرد عروسی خود با کارائوکه ترانه عاشقانه اجرا می کنید، این برنامه اطمینان بیشتری به شما می دهد!

لینک دانلود برنامه Yokee 

3. برنامه حذف صدای خواننده Red Karaoke Sing & Record

Red Karaoke یکی از بهترین برنامه های حذف صدای خواننده (کارائوکه) برای اندروید است که تجربه کاربری غنی را ارائه می دهد. همچنین این فرصت را به شما می دهد تا مهارت خوانندگی خود را در مقابل یک اجتماع عظیم آنلاین نمایش دهید.

در این برنامه می توانید یک ویدیو ضبط کنید تا تأثیر آهنگ شما بیشتر شود. اگر از شعرهای یک آهنگ آگاه نیستید، نگران نباشید زیرا این برنامه اشعار را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

لینک دانلود برنامه Red Karaoke

همچنین بخوانید: بهترین بازی های آفلاین اندروید 2020 با لینک دانلود

4. برنامه حذف صدای خواننده اندروید SingPlay: Karaoke your MP3s

SingPlay دقیقا پخش کننده موسیقی کارائوکه نیست بلکه یک برنامه ساز موسیقی کارائوکه برای دستگاه اندروید شماست. این نرم افزار سازنده کارائوکه برای استفاده آسان در اندروید است. متأسفانه در این برنامه نمی توان هر آهنگ را به موسیقی کارائوکه ای تبدیل کرد. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید، می توانید یک موسیقی کارائوکه ای عالی برای آهنگ مورد علاقه خود تولید کنید. SingPlay تجربه کاربری غنی را ارائه نمی دهد اما بدون هیچ گونه خطای غیر طبیعی کار می کند. بر خلاف سایر برنامه های کارائوکه، SingPlay برای کار به اتصال اینترنتی فعال نیاز ندارد.

لینک دانلود برنامه SingPlay

5. برنامه حذف صدای خواننده از روی آهنگ برای اندروید Midifun Karaoke

Midifun یکی از ساده ترین برنامه های کارائوکه برای اندروید است. این برنامه یک رابط کاربری اساسی را ارائه می دهد که دقیقاً مناسب برای کارائوکه است. Midifun یک برنامه کارائوکه رایگان برای دستگاه Android است.

در Midifun کیفیت صدا ممکن است به اندازه انتظار شما مناسب نباشد، اما برخی از آهنگ های جالب کارائوکه را ارائه می دهد که ممکن است در جای دیگر پیدا نکنید. با شروع ضبط، می توانید به متن ترانه های روی صفحه نیز نگاهی بیندازید. اشعار ارائه شده در اینجا مطابق با تجربه کاملاً درست و دقیق است.

علاوه بر این، در این برنامه حذف صدا، یک بازی حدس و گمان  نیز برگزار می شود. در حالی که اشعار یک آهنگ نمایش داده می شود، برای حدس زدن نام آهنگ، چهار گزینه برای انتخاب خواهید داشت. برنامه کارائوکه Midifun آفلاین نیز کار می کند.

لینک دانلود برنامه Midifun 

6. برنامه حذف صدای خواننده Karaoke Online : Sing & Record

Karaoke Online یکی دیگر از برنامه های چشمگیرحذف صدای خواننده است. بر خلاف دیگر برنامه ها، کارائوکه آنلاین پایگاه داده اختصاصی و منحصر به فرد موسیقی کارائوکه را ارائه نمی دهد، اما آنها را به راحتی در زیر یک سقف جستجو می کند تا به راحتی در دسترس قرار گیرد. Karaoke Online از پایگاه داده YouTube استفاده می کند تا فقط محتوای موسیقی کارائوکه از YouTube به شما نشان داده شود.

دانلود برنامه Karaoke Online

نتیجه گیری

قطعاً چندین برنامه کارائوکه خوب برای اندروید وجود دارد. متأسفانه، اگر مستقیماً به play store بروید، ممکن است برنامه های کارائوکه غیر کاربردی زیادی پیدا کنید. با این حال برای صرفه جویی در وقت خود، ما بهترین موارد موجود در play store  را برای این لیست انتخاب کردیم و 6 تا از بهترین برنامه های حذف صدای خواننده از آهنگ برای اندروید با لینک دانلود را تقدیمتان نمودیم.

اگر می خواهید به سادگی از بانک اطلاعاتی YouTube استفاده کنید، می توانید با برنامه Karaoke Online شروع به کار کنید. اگر می خواهید با ضبط صدای خود مخاطبان زیادی پیدا کنید، می توانید Red Karaoke یا Smule را انتخاب کنید. اگر می خواهید عملکردی آفلاین با یک برنامه کارائوکه داشته باشید، در این صورت Midifun بهترین گزینه شما خواهد بود. و اگر می خواهید موسیقی کارائوکه ای تولید کنید که در هیچ جای دیگر در دسترس نیست، می توانید برنامه SingPlay را امتحان کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.