آموزش نقاشی فیل ساده برای کودکان به صورت مرحله به مرحله

فیل ها موجودات بامزه ای هستند و نسبت به حیوانات دیگر ظاهر نسبتا ساده ای دارند به همین دلیل کشیدن نقاشی فیل برای کودکان در سنین پایین می تواند گزینه خوبی باشد. با آموزش نقاشی فیل برای کودکان به صورت مرحله به مرحله با مینویسم همراه باشید. این آموزش برای کودکان شما به عنوان آموزش های اولیه در نظر گرفته شده است تا هم بتوانند با یادگیری این طرح ساده خود را برای طراحی های پیچیده تری آماده کنند و خلاقیت خود را به کار گیرند. در این طراحی شما والدین عزیز هم می توانید با صبر و حوصله در کنار کودکان خود در طراحی این فیل به آن ها کمک کنید. این طراحی در ظاهر سخت بنظر می رسد ولی اگر به جزئیات دقت کنید آموزش نقاشی فیل آسان می شود. در ادامه با آموزش نقاشی فیل به کودکان با ما همرا باشید. می توانید عکس طرح را از پست دانلود عکس فیل فانتزی کارتونی و بامزه برای نقاشی و … انتخاب کنید.

آموزش نقاشی فیل برای کودکان به شکل ساده

در آموزش نقاشی فیل برای کودکان خود خیلی سخت نگیرید. با آموزش نقاشی فیل ساده شروع کنید و بعد جزئیات را اضافه کنید. فقط هم خود و کودکتان سعی کنید به جزئیاتی که در متن و تصاویر به آن تاکید شده است دقت و عمل کنید. در کنار توجه به متن و تصاویر هم کودک شما می تواند در طراحی و رنگ آمیزی فیل خلاقیت خود را به کار گیرد.

مرحله اول: در اولین مرحله از آموزش نقاشی فیل آسان برای کودکان مانند تصویر زیر یک بیضی بکشید. این بیضی بدن فیل است.

آموزش نقاشی فیل برای کودکان

این آموزش را هم ببینید: آموزش نقاشی سگ برای کودکان به صورت مرحله به مرحله با عکس

مرحله دوم : با توجه به تمام جزئیات سعی کنید سر و خرطوم فیل را مانند شکل رسم کنید. در آموزش نقاشی فیل به کودکان دقت کنید که ممکن است آن ها دقیقا همه جزئیات را رعایت نکنند اما شما سخت نگیرید همین که کمی شبیه باشد کافی است.

آموزش نقاشی فیل آسان به کودکان

مرحله سوم : پای جلو و پای عقب فیل را بع ترتیبی که در شکل زیر می بینید ترسیم کنید. به تمام جزئیات دقت کنید تا بتوانید به راحتی پاها را رسم کنید.

آموزش نقاشی فیل ساده به کودکان
آموزش نقاشی فیل ساده به کودکان

مرحله چهارم : به تصویر زیر با دقت نگاه کنید و خطوط اضافی را پاک کنید. سپس دوپای دیگر فیل را مانند شکل بکشید.

آموزش نقاشی فیل برای کودکان

مرحله پنجم : در این مرحله با دقت گوش های فیل را بکشید. توجه به جزئیات می تواند بسیار اهمیت داشته باشد.

آموزش نقاشی فیل آسان
آموزش نقاشی فیل آسان

مرحله ششم : خطوط اضافی داخل گوش را پاک کنید. سپس آج ها را مانند شکل رسم کنید و به نقاشی خود اضافه کنید.

آموزش نقاشی فیل برای کودکان

مرحله هفتم : خطوط خرطوم فیل و تنه را اضافه کنید. چشم و دم را هم مانند شکل در این مرحله اضافه کنید.

آموزش نقاشی فیل برای کودکان

همچنین ببینید: نقاشی فانتزی کارتونی حیوانات نقاشی کودکانه

مرحله هشتم : در این مرحله انگشتان پای فیل را به شکلی که در تصویر میبینید رسم کنید. می توانید برای زیباتر شدن نقاشی مانند شکل زیر پس زمینه را هم اضافه کنید.

آموزش نقاشی فیل ساده برای کودکان ابتدایی

مرحله نهم : در آخرین مرحله از آموزش نقاشی فیل برای کودکان می توانید مانند شکل، فیل زیبایی را که طراحی کرده اید رنگ کنید. البته رنگ آمیزی این نقاشی را می توانید به خلاقیت کودک خود بسپارید تا لذت رنگ آمیزی به سلیقه و روش خودش را بچشد.

آموزش نقاشی فیل برای کودکان مرحله به مرحله

امیدواریم از آموزش نقاشی فیل ساده نهایت استفاده را برده باشید و در حین آموزش به کودک خود لذت کافی رابرده باشید. از همراهی شما سپاسگذاریم.

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید