تایید دو مرحله ای در واتساپ

فعال سازی تایید دو مرحله ای در واتس آپ یک ویژگی اختیاری است که موجب امنیت بیشتر حساب کاربری شما می شود. زمانی که تاییدیه دو مرحله ای را فعال می کنید، هر تلاشی برای تایید شماره موبایل شما بر واتساپ باید با یک پین 6 رقمی که خود شما برای استفاده از این ویژگی ایجاد کرده اید، همراه شود.

به منظور تاییدیه دو مرحله ای، واتساپ را باز کنید، به قسمت تنظیمات » حساب کاربری » تاییدیه دو مرحله ای » فعالسازی بروید.

مطالب مرتبط : پاسخ به 10 سوال پر تکرار در مورد واتس آپ

با فعالسازی فعال سازی تایید دو مرحله ای در واتساپ ، شما همچنین مختار هستید که ایمیل آدرس خود را نیز وارد نمایید. این ایمیل آدرس به واتساپ اجازه می دهد تا لینکی را از طریق ایمیل به کاربر ارسال نماید تا در مواردی که کاربر پین 6 رقمی را فراموش می کند و یا به منظور حفاظت بیشتر از حساب کاربری، امکان غیرفعال کردن ت فعال سازی تایید دو مرحله ای وجود داشته باشد.
ما این آدرس ایمیل را به منظور تایید صحت و درستی آن بررسی نمی کنیم. به شدت توصیه می شود که یک ایمیل آدرس معتبر و صحیح را وارد نمایید تا در هنگام فراموش کردن پین، حساب کاربریتان قفل نشود.

نکته ی مهم: اگر ایمیل آدرسی مبنی بر غیرفعال کردن تاییدیه دو مرحله ای دریافت کردید ولی درخواست چنین چیزی را نداده اید، بر روی لینک ارسالی کلیک نکنید. شاید فرد دیگری قصد تایید شماره موبایل شما در واتساپ را دارد.

مطالب مرتبط : استفاده از استیکر های تلگرام در واتساپ

در صورتی که تایید دو مرحله ای در واتساپ را فعال کرده اید، شماره ی شما به مدت 7 روز از آخرین استفاده از واتساپ بدون پین، اجازه ی تایید مجدد در واتساپ را ندارد.

بنابراین، در صورتی که پین خود را فراموش کرده اید و ایمیل آدرسی به منظور غیرفعال کردن تاییدیه دو مرحله ای فراهم نکرده اید، باز هم امکان تایید مجدد در واتساپ به مدت 7 روز از آخرین استفاده از واتساپ بدون پین وجود ندارد.

پس از این 7 روز، شماره ی شما اجازه ی تایید مجدد در واتساپ بدون نیاز به پین را خواهد داشت اما شما تمام پیام های دریافتی در این مدت 7 روزه را از دست خواهید داد و این پیام ها به طور خودکار پاک می شوند. اگر شماره ی شما در واتساپ پس از 30 روز از آخرین استفاده از واتساپ تایید مجدد شود و پینی وجود نداشته باشد، حساب شما پاک خواهد شد و حساب کاربری جدیدی به منظور تایید مجدد ساخته می شود.

مطالب مرتبط : تغییر فونت در واتس آپ

توجه: به منظور به خاطر داشتن پین، واتساپ چند وقت یکبار از شما می خواهد که پین را وارد نمایید. هیچ گزینه ای برای غیرفعال کردن آن وجود دارد مگر آن که تاییدیه دو مرحله ای را غیرفعال کنید.

فروشگاه قطعات آسانسور

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید