۳ انشا درباره حیوانات خانگی کلاس هشتم و سایر پایه ها

موضوع انشا در مورد حیوان خانگی برای کلاس هشتم

در این مطلب چند انشا با موضع حیوانات خانگی را با شما به اشتراک می گذاریم.

هیچ چیز مانند عشق بی قید و شرط یک حیوان خانگی نیست. آنها به شما عشق می دهند، به شما حس هدفمندی می دهند. مطالعات نشان داده‌اند که بچه‌هایی که حیوانات خانگی دارند بهتر عمل می‌کنند، به‌ویژه در زمینه هوش هیجانی (EQ)، که با موفقیت تحصیلی مرتبط است. ما در این مطلب چند نمونه انشا درباره حیوانات خانگی را با شما به اشتراک می گذاریم. پیشنهاد می شود از متن درباره مهربانی با حیوانات و داستان درباره حیوانات جنگل نیز بازدی نمایید.

انشا درباره حیوانات خانگی

در طول سال‌ها متوجه شدم که حیوانات چگونه با آمادگی برای آموزش وارد زندگی ما می‌شوند و به دور از عدم توانایی صحبت کردن، راه‌های مختلفی برای برقراری ارتباط می یابند. این به ما بستگی دارد که بیشتر گوش کنیم تا بشنویم.

در ادامه 3 انشا در مورد حیوانات خانگی برای کلاس هشتم برای شما صرفا جهت آموزش و ایده با شما به اشتراک می گذاریم.

1.سگ خانگی من به اسم استار

حیوانات خانگی خاص ترین موجودات روی این سیاره هستند. حیوانات خانگی ما را دوست دارند و به ما کمک می کنند. داشتن یک حیوان خانگی با مسئولیت های مختلفی همراه است، و این یک روش فوق العاده برای یادگیری نحوه مراقبت از دیگران است.

حیوانات خانگی زیبا و وفادار هستند. موارد زیادی وجود داشته است که حیوانات خانگی به عنوان محافظ صاحبان خود عمل کرده اند. سگ های نگهبان مانند ژرمن شپرد نگهبانان عالی برای خانه هستند. حیوانات خانگی فقط حیواناتی نیستند که با ما زندگی می کنند، به دلیل محبت و حس خوبی که از آنها می گیریم، آنها عضو جدید خانواده ما بشمار می آیند.

من همیشه یک حیوان خانگی می خواستم و تابستان گذشته مادرم برای من یک توله سگ خرید. او دوست داشتنی ترین و زیباترین توله ای بود که تا به حال دیده بودم و مراقبت از او مسئولیت من شد. نژاد مناسبی بود و پنجه های نرمی داشت. ما تصمیم گرفتیم که اسم او را استار بگذاریم.

استار موهای طلایی و گوش های بلند داشت. چشمانش همیشه شاد بود. وقتی در چمن های حیاط ما می دوید، موهای طلایی اش زیر نور خورشید می درخشید. او عاشق خوردن غذای مخصوصش بود. شب ها روی تختم، کنار من می خوابید.

پدرم یک خانه کوچک در اتاق من برای استار درست کرد، اما هرگز آنجا نخوابید. او دوست داشت شب ها کنار من بخوابد. استار یک سگ بازیگوش بود. او عاشق پیاده روی بود و روزی دو بار او را به پیاده روی می بردیم. او در بین دوستانم بسیار محبوب شد و آنها او را خیلی دوست داشتند.

سگ ها وفادارترین حیوانات هستند و استار تفاوتی با همه ی سگها نداشت. او همه ما را از بوی ما می شناخت. مادرم را خیلی دوست داشت و وقتی بعد از کار به خانه می آمد، استار بغل او می پرید و صورتش را لیس می زد. تنها چیزی که او می خواست این بود که کمی دست به سرش بزند. مادرم با محبت گردن او را می خاراند و استار تمام توجهی که به او می شد را دوست داشت.

او در خانواده مورد توجه همه قرار گرفته بود. ما با او مانند هر عضو دیگری رفتار می کردیم و هر جا می رفتیم او را می بردیم. ما گهگاه به سفرهای جاده‌ای می‌رفتیم و استار دوست داشت سوار ماشین شود. وقتی باد موهایش را بهم می‌زد، با خوشحالی پارس می‌کرد و از نور گرم خورشید لذت می‌برد.

استار به شدت از برادر کوچکم محافظت می کرد. او زمانی که دو ماهه بود با او آشنا شده بود و با هم ارتباط برقرار کرده بودند.

مراقبت از حیوان خانگی کمی دشوار است. ما باید از آنها مراقبت کنیم و آنها را در زمانی های مشخصی برای چکاپ به دامپزشکی ببریم. ما باید مراقب کنه ها و سایر عفونت های پوستی احتمالی آنها باشیم.

حتما ببینید: عکس از سگ های پلیس

2. گربه خانگی من به اسم پیتر

دومین انشاء که در مورد حیوانات خانگی نوشته این، در مورد گربه ای به نام پیتر است.

گربه ها بسیار بامزه هستند و همچنین حیوانات خانگی بسیار خوبی هستند زیرا می دانند چگونه از خود مراقبت کنند و به مراقبت زیادی نیاز ندارند. گربه‌ها می‌دانند چگونه خود را تمیز کنند و همچنین بدون کمک زیاد انسان‌ها زنده بمانند. به همین دلیل است که آنها حیوان خانگی خیلی عالی ای هستند زیرا می توانند از خود مراقبت کنند.

اسم گربه خانگی من پیتر است. برادر کوچکتر من نام گربه ما را پیتر گذاشت زیرا فکر می کرد که خنده دار است که گربه ما را یک نام انسانی بگذاریم. بسیاری از بستگان من نیز فکر می کنند که این خنده دار است زیرا گربه های خانگی آنها نام های خنده داری مانند “پنبه” دارند. من می خواستم نام گربه ام گارفیلد بگذارم، زیرا من عاشق تماشای انیمیشن گارفیلد هستم، اما اکنون نام او پیتر است.

پیتر یک گربه سفید با لکه های سیاه است. دور صورتش، لکه‌ای سایه‌ وجود دارد که در وسط آن می‌توان چشم‌های آبی درشت، درخشان و گرد پیتر را دید. گوش ها، پنجه ها و دم پیتر سیاه است، در حالی که بقیه بدن او با موهای سفید نرم پوشیده شده است.

پیتر گربه خیلی تمیزی است و چون گربه ها همیشه در حال لیس زدن خود هستند و از حمام رفتن و خیس شدن کاملا بدشان می آید من هم پیتر را اذیت نمی کنم و خیلی دیر به دیر او را به حمام می برم.

بیشتر گربه‌ها ترجیح می‌دهند تنها باشند، مستقل باشند و غیره. با این حال، پیتر برعکس آن است. او عاشق جلب محبت و توجه و بازی با هر کسی است. شخص مورد علاقه او برای بازی، پدرم است زیرا او به پیتر غذای تشویقی می دهد. بله، پیتر همراه با دو وعده غذایی خود در روز غذاهای تشویقی دریافت می کند، به همین دلیل است که او یکی از چاق ترین گربه هایی است که تا به حال دیده ام. چاق بودن او را بسیار بامزه و سرگرم کننده می کند و او عاشق نوازش است.

خاله ام برایش یک اسباب بازی جیرجیر کوچک خریده که وقتی برایش پرت می کنیم آن را می آورد. او همچنین دوست دارد عصرها با من و مامانم قدم بزند و از اینکه برای بیرون آوردن او یقه بند می گذاریم بدش نمی آید. دوستانم به من گفتند که گربه هایشان واقعاً از این کار متنفرند، اما پیتر دوست دارد اینطور بیرون برود.

من واقعاً گربه خانگی ام پیتر را دوست دارم زیرا وقتی نمی خواهم تنها باشم او همیشه در کنار من است. وقتی دارم تکالیفم را انجام می‌دهم یا روی پروژه‌ای کار می‌کنم، تلویزیون تماشا می‌کنم، بازی‌های ویدیویی انجام می‌دهم یا هر چیز دیگری، پیتر می‌آید و با من می‌نشیند تا با من همراهی کند. داشتن یک گربه خانگی حس بسیار خوبی است.

3. گربه خانگی من وانیل

گربه خانگی من یک گربه اصیل ایرانی با صورتی کاملا فلت است. من اسم گربه ام را به دلیل سفید بودن آن “وانیل” گذاشتم. گاهی وانیل با فرش اتاق خواب من که سفید هم است استتار می کند. وانیل واقعاً دوست دارد روی آن فرش بخوابد، به همین دلیل باید در خانه مراقب باشیم تا پا روی او نگذاریم.

وقتی از مدرسه برمی گردم وانیل همیشه پشت در خانه منتظر من است. گاهی که حالم بد می شود، کنار وانیل می نشینم و خز نرم او را نوازش می کنم که باعث خوشحالی من می شود. یک بار در امتحان ریاضی از همه نمره کمتری گرفتم، بنابراین احساس وحشتناکی داشتم، اما به سراغ وانیل رفتم و مدتی با او بازی کردم که حالم را بهتر کرد. بازی با او مرا از افکار منفی و بد دور می کند و در من حس آرامش و انگیزه ایجاد می کند من فلفلز را بسیار دوست دارم و گاه اوقات که به نبودش فکر می کنم واقعا ناراحت می شم و سریع افکارم را عوض می کنم.

تنها خانواده من نیست که گربه خانگی من را دوست دارد، بلکه همه دوستانم که به آنجا می آیند، پسرعموهایم و غیره همگی دوست دارند با گربه خانگی من بازی کنند. شاید به این دلیل است که او بسیار بامزه است، یا شاید به این دلیل که او یک حیوان خانگی واقعاً خوب برای بازی من و دیگران است. من واقعاً وانیل را دوست دارم و امیدوارم همیشه زنده بماند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.