انشا در مورد سفر به مشهد به همراه مقدمه، متن انشا و نتیجه گیری

انشا یکی از تکالیف بسیار جذاب است که در مدرسه انجام می دهیم. البته انشا نوشتن به نطرم تکلیف نیست یک کار لذت بخش است. در ادامه می توانید انشا در مورد سفر به مشهد را بخوایند.

اگر می خواهید یک انشا زیبا و جالب درباره سفر به مشهد همراه با مقدمه، متن انشا و نتیجه گیری آن بنویسید تا پایان این مطلب را با دقت بخوانید و از انشاهای نوشته شده می توانید ایده بگیرید.

انشا در مورد سفر به مشهد با مقدمه و نتیجه

مقدمه:

برای رفتن به سفر مشهد، بنده ی خاص خدا بودن لازم نیست.
کافیست امامت تو را بطلبد تا تو راهی زیارت شوی.
اکنون غریب الغربا مرا پذیرفته.

متن انشا:

می خواهم از اولین سفرم به مشهد بنویسم. درست 6 سال داشتم که تصمیم گرفتیم به همراه پدر، مادر، پدر بزرگ و مادربزرگم به مشهد برویم. ما با ماشین خودمان به مشهد رفتیم. مسیر خیلی طولانی و خسته کننده بود و من واقعا خسته شدم و دوست داشتم که همان وسط راه به خانه برگردیم. در این سفر عمویم به همراه خانواده اش نیز همراه ما بودند. بعد از یک مسافت طولانی به مشهد رسیدیم و به جایی که برای ماندن گرفته بودیم رفتیم. بعد از یک استراحت کوتاه به حرم امام رضا (ع) رفتیم و باید بگوییم که واقعا زیبا بود به قدری حس خوب و مثبت دریافت کردم که دوست داشتم شب را همان جا در حرم بمانم.

نتیجه گیری:

شهرهای زیارتی پر از انرژی خوب و مثبت است و من فکر می کنم هر فردی که به مشهد و یا دیگر از شهر های زیارتی سفر می کند این موضوع را کاملا می تواند درک کند.

انشا در مورد سفر به مشهد کلاس چهارم

مقدمه:

گفتم اینجا تا مشهد چقدر راه است؟
گفت: آنقدر که بگویی: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)

متن انشا:

سفر به مشهد برای من یکی از بهترین سفرهایی بود که تا به امروز رفتم. این شهر بسیار جو آرامش بخش و خوبی برای من داشت. مخصوصا زمانی که در حرم امام رضا (ع) بودم انگار که تمام وجودم پر از آرامش بود و هیچگونه فکر و استرسی نداشتم. اولین تجربه سفر من به مشهد بسیار دلنشین و دلچسب بود به قدری این سفر را دوست داشتم که هر سال به پدرم می گویم دوباره به مشهد برویم. ما هرسال در تابستان به مشهد سفر می کنیم و من با یک احساس فوق العاده از این سفر باز می گردم.

نتیجه گیری:

سف کردن یکی از بهترین تفریحات است، مخصوصا اگر به شهر مشهد سفر کنیم. در این شهر موجی از آرامش وارد وجود آدم می شود که به معنای واقعی می توان آن را احساس کرد.

انشا در مورد سفر به مشهد یازدهم

مقدمه:

گذر گاه را ره سوی مشهد است
ز توحید این گفته اشهد است

متن انشا:

یک سال عید ما تصمیم گرفتیم که تعطیلات را به مشهد سفر کنیم. در این سفر خاله و دایی نیز همراه ما بودند و من از این موضوع خیلی خوشحال بودم چون به دختر دایی و دختر خاله ام که همسن من بودند در این سفر بودند. ما با ماشین خودمان تا فرودگاه رفتیم و ماشین در پارکینگ فرودگاه گذاشتیم و بعد سوار هواپیما شدیم. یک ساعت بعد به مشهد رسیدیم. ابتدا به هتل رفتیم تا وسایل هایمان را در آنجا بگذاریم و بعد به حرم برویم. وقتی به حرم امام رضا رفتیم حس و حال بسیار خوبی به من منتقل شد. سفر به مشهد هم از این نظر که به همراه دایی و خاله بودیم خوش گذشت و هم اینکه خود شهر مشهد یکی از بهترین مکان هایی بود که به آنجا می رفتیم.

نتیجه گیری:

مشهد شهر عجیب و خاصی می باشد و حال و احوال آدم را تحت تاثیر قرار می دهد. من دوست دارم هر سال به مشهد سفر کنم و دوباره خاطرات آن سفر را زنده کنم.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.