انشا در مورد فداکاری همراه با مقدمه، بدنه اصلی انشا و نتیجه گیری

در این مقاله چند انشا زیبا و احساسی در مورد فداکاری را همراه با مقدمه و نتیجه گیری آن می توانید بخوانید.

فرد فداکار می داند دقیقا زندگی چیست و چه چیزی از زندگی می خواهد. فداکاری یکی از زیباترین صفت های انسانیت است. در ادامه می خواهیم چند انشا زیبا درباره فداکاری همراه با مقدمه، بدنه اصلی و نتیجه گیری آن را بخوانیم.

انشا زیبا درمورد فداکاری با مقدمه و نتیجه

مقدمه:

انسان واقعی کسی است که از کمک کردن به دیگران احساس رضایت می کند، اما از اینکه کسی به او کمک کند خجل و شرمسار می شود، زیرا نیکی کردن به دیگران نهایت ایثار و بزرگواری است و کمک گرفتن از دیگران بیانگر ضعف و حقارت است.

بدنه اصلی:

وقتی به دور بر خود نگاه می کنید چه تعداد افرادی را می بینید که فداکار هستند و حاضرند بخاطر دیگران از خودشان بگذرند. فداکاری واژه ای است که بسیار سخت می توان آن را به دیگران نسبت داد و کمتر کسی در اطراف ما پیدا می شود که فداکار باشد. به جرعت می توان گفت کسانی برای آسایش و آرامش دیگران فداکاری کرده اند باید اسمشان را همه جای دنیا پخش کرد.

نتیجه گیری:

فداکار بودن فقط به این معنا نیست که جان خود را برای کسی از دست بدهیم. یعنی در برخی از شرایط بخاطر یک لبخند از صورت عزیزانمان از فرصت هایی که به نفعمان هست عبور کنیم.

انشا درمورد فداکاری کلاس سوم

مقدمه:

تنها هدف زندگی، رسیدن به سعادت و کسب لذت است. رسیدن به لذت و خوشی هدفی شایسته و درخور حیات است. بخشش، صلیب و فداکاری، همه در راستای رسیدن به لذت و شادمانی قرار گرفته اند.

بدنه اصلی:

انسان هایی که در طول تاریخ تا به امروز دست به فداکاری زده اند و برای دوستشان گرفته تا غریبه ها کارهایی انجام داده اند که از جانشان گذشته اند را باید پرستید. فداکاری کردن یکی از سخت ترین کارهای دنیا است و هر کسی نمی تواند به راحتی این کار را انجام بدهد. حتی خود من هم شاید حاضر نباشم از منافع خودم برای کسی عبور کنم.

نتیجه گیری:

اگر فردی را در اطراف خود دیدید که فداکاری های بسیاری را انجام داده است همین امروز از او نهایت تشکر را بکنید. چ.ن این روزها این چنین آدمی کم پیدا می شود.

انشا درباره فداکاری کلاس هشتم

مقدمه:

انسان های فداکار از روح بزرگی برخوردار هستند.

بدنه اصلی:

فداکاری یکی از نیکوترین و بهترین کارهایی است که در وجود انسان ها می توان آن را یافت. گرچه این صفت در وجود هر کسی نیست و هر شخصی جسارت و شجاعت داشتن فداکاری را ندارد. در طول تاریخ تمام انسان هایی که فداکاری های بزرگی را انجام داده اند را نامشان را شنیده ایم. حتی انتخاب بسیاری از شغل ها نیاز به فداکاری بسیار زیادی دارد.

نتیجه گیری:

برای فداکار بودن باید قلب و باطن پاکی داشته باشیم و زمانی که کاری برای کسی انجام می دهیم اول برای دل خودمان باشد.

مگ تک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.